Líbilo se
1
21.01.2024 - 18:04Kajuta:
Úžasné hvězdné putování i zamyšlení v jednom.. ochutná jejich moudro, či zlo.. krásná a hluboká poezie, milá bytosti! |
1
21.01.2024 - 18:00Dota Slunská:
Každý malý příběh se rozrůstá před očima čtenáře. |
1
21.01.2024 - 17:49Lilith:
ST s radostí zamňoukám ;-) |
1
19.01.2024 - 17:08 |
1
12.01.2024 - 00:29 |
1 05.01.2024 - 17:28Báseň od René Vulkán
|
1
03.01.2024 - 12:58Sefer:
Ale co, když jsme prijali život, přijmeme i smrt. Alespoň myslím. |
1
02.01.2024 - 16:57gabkin:
...a mraky maj čerń tvého klína, z té strany druhé, i od Zuklína. Když od Lazen tvé tělo stoupá a konec cesty plíce již doufá, tak usedneš třeba chůzí již znavený, u cesty zleva na měsíční kameny. ..... jen pěší může, vnímat ten čas psaný smrkům pod kůru. A vnímat tu chvilku v čase daném nám. |
1
25.12.2023 - 10:27Besinka:
Zeanddrich E.: Já tam byla včera na mši. Nádherná atmosféra. Prostě mám to tam ráda. |
1 19.12.2023 - 19:33Crumlovium. od zenge
sailorr:
Z druhé strany pod Kletí tam se lámou prokletí v tom zámečku barokním ...něco málo o tom vím ST a také VV a DRN |
1
18.12.2023 - 02:05Špáďa:
Tulačko bílá, kdepak jsi byla? Poslalas vánek od perutí, dala nám koštovat z duhy chuti. Zanech své další tóny křídel! — Rád si sem pro ně mnohý přijde. |
1
17.12.2023 - 15:14M.A.Rek:
Však ze sněhuláka, ouha, ouha, je jen mrtvola zmrzlá pouhá, tak vydala se na novou tůru, i s ním odvezli ji na prosekturu. |
1
10.12.2023 - 10:18 |
2
10.12.2023 - 09:53René Vulkán:
kdyby tě něco napadlo, tak to sem hoď PS já su děda sedminásobnej (a to ještě naše děcka, který začaly neskončili a nejmladší, kterej ješzě nezačal brzy začne) a žádný psaní nevzdávám. |
1
04.12.2023 - 18:02matousekKkrejca:
Moc pěkné ST. Jen bych chtěl podotknout, že lepší hvězdy a pruhy, než to nářadí, které tam bylo 40 let. |
1
13.11.2023 - 20:42Kajuta:
To je tak úžasně experimentální, tak surrealistické. Neuchopitelné, ale zároveň je mi to jaksi blízké, říkám si, líbí se mi to velice, i když při přednesu jsem si připadal jak v říši divů. :-) Mechanický balet v hlavě na prostřenému stole, ten úžasný název, nebo že je třeba vynalézat lenost, nebo ty hadrové chůdy.. úžasně mi to zacvičilo s představivostí. Kam se hrabe papoušek na motocyklu na hadrový chůdy. :-) ST a Z. A děkuju, že jsem mohl číst na skle. :-) |
2
10.11.2023 - 21:40René Vulkán:
Kdosi říkal pohádku rybám v Bečvě, asi Silnou až se tajil dech Pak tam všechny ryby spaly na zádech |
1
09.11.2023 - 00:19 |
1
08.11.2023 - 13:08Lilith:
Zeanddrich E.: Veliké díky a cink na zdraví :-) |
1
06.11.2023 - 09:54Lilith:
Slaďounkým veršíkům sněhové ST :-) |



21.01.2024 - 18:04