Líbilo se
1
11.02.2024 - 18:43Lilith:
Psavec: Já jsem všežravec, takže vykvetu jen napůl, hihi ;-) Díkuji moooc :-) |
1
11.02.2024 - 18:38Psavec:
A proto jsem masožravec. |
1
11.02.2024 - 18:15 |
1
11.02.2024 - 16:30kozorožka:
Co nejde přebolet, může jít třeba přebulet ;-) Omlouvám, že si tropím žerty. Však ne z tebe, ale ze života ;-) |
1
10.02.2024 - 17:44nikdo známý:
já taneční z duše nesnášel...byl jsem tam sám, bez kamarádů, nikoho jsem tam neznal. V Budějovicích, kde jsem do nich chodil, jsem bydlel sotva dva měsíce, v krámě měli jen odporný oblek v lahvové zeleni, a když jsem přišel na první hodinu, kde bylo jasně vidět, že všechny hezké holky už mají kluky, bylo mi jasné, o co půjde...brrr na kvapík s děvčetem, které na mě zbylo, a které vážilo asi dvakrát tolik co já, nikdy nezapomenu :)) |
1
09.02.2024 - 21:39Lilith:
Kajuta: Snad má verze potěšila tvou dušičku, a mooocinky děkuju za milý komentík :-) |
1
09.02.2024 - 19:11M.A.Rek:
A což teprve slabikář: Ema má mísu (plnou), děda ma maso (staré), máma má danu, táta se má... nebo povinná četba: Dva roky prázdnin Daleko od Moskvy, či Ruda zuří nad Kladnem, nebo Jak se kazila ocel Na východ od ráje... |
1
09.02.2024 - 17:14Lilith:
ve světě který vysychá jak malé kapky rosy k ránu vzdálili jsme se, bohužel daleko od nebe moc hezké... celé |
1
09.02.2024 - 17:08Lilith:
Zeanddrich E.: Nojo, ale ono to tak v pohádkách někdy bývá ;-) Je to podle jedný skutečný... když neuhodli princové hádanky... uf Díky moc :-) |
1 08.02.2024 - 14:01místo od nikdo známý
Besinka:
Cítím smutek, ale velmi kvalitní obraz vnímání. |
1
07.02.2024 - 23:41 |
1
07.02.2024 - 19:42Kajuta:
Pavoučí palác? To mi zní naprosto úžasně, poetko. Máš fantazií nabito. Bál mě úplně přenesl do pohádkové knížky... listový trůn, trnová královna a její choť.. sypeš nápad za nápadem, snad z kouzelného rukávu, nebo klobouku. :-) Moře mě úplně vzalo za srdce..naprosto neskutečné..líbí se mi i hororově laděný mramorový zámek, nebo les s malými pidilidičkami a velkým poučením.. WOW je málo. ;-) |
1
06.02.2024 - 03:23raďo:
Někdo píše básně, někdo lékařské recepty, pokuty, bločky šeky, čísla pod lomítka za lomítka křížené s písmenkama ale tady je svět kterému rozumět...tak ST |
1
02.02.2024 - 21:40 |
2
01.02.2024 - 21:36M.A.Rek:
René Vulkán: budíček měla nastavený brzy na ráno však prospala celý, celičký den vždyť budit měl blboun nejapný a tomu to už nebylo dopřáno Díky |
1
31.01.2024 - 23:51René Vulkán:
šli kolem dva kuřáci neměli nic na práci než odhazovat špačky teď sedíme plačky kolem sekačky ohořelé ve spáleném obilí kuřáci jsou debili |
1
28.01.2024 - 10:28M.A.Rek:
Však šikovně se vyzula z botiček, pak zmizula, však, vím, vrátí se v chvatu, a z lana nasadí mi kravatu. |
1
24.01.2024 - 22:09 |
1
22.01.2024 - 16:26Květka Š.:
---neboj bude zase dobře... |
1
22.01.2024 - 15:09Lilith:
Takový je život. Objímám. |



11.02.2024 - 18:43