Líbilo se
1
26.07.2024 - 14:11 |
1
21.07.2024 - 20:57Lilith:
Kajuta: Můj věrný čtenáři, radostním, žes nakouk hned a velicemoc díkuji ti za moc fajný komentík ;-) Dalího měkké hodiny mám nejraděj ;-) P.S.: možná jsem malinká skrytá chobotnička, hihi ;-)) |
1
11.07.2024 - 21:16Marťas9:
Hýčkej si tátu, každou setinu sekundy si s ním užívej, já už nemám nikoho jen sourozence a svou rodinku. Moc mi chybi, taky na mne mávají z nebe... |
1
18.06.2024 - 16:33 |
1
14.06.2024 - 17:36Lilith:
Zamrkám a půlnoc zašustí... ;-) |
1
12.06.2024 - 22:51neptolius:
René Vulkán: Děkuji za názor.Vše co píši jde rovnou z mé hlavy a všechny básně jsou psány do cca 5 minut.Nepřemýšlím nad tím zda to či ono bylo někde použito..Píši jen své niterné pocity ten onen den. |
1
12.06.2024 - 17:16René Vulkán:
Je to jistě niterné a smutné. Trochu tím pádem vystupuje rým dredy / tedy, který mi přijde úsměvný. Den / sen je příliš lehce se nabízejícející rým. První verš básně jetaky dost známý. Asi by básnička chtěla o něco víc vlastní invence a méně osvědčených obrazů (svém srdci, zlatá klec) |
1
11.06.2024 - 10:35Lilith:
Radegast: Ano, mimo realitu je moc fajn. A se slovní zásobou se přece nikdo nerodí, stačilo mi přečíst pár stovek knih a je to tam ;-) A hodně si s lidmi povídat... ;-) Díkuju moc za komentík, usmívám se ;-) |
1
29.05.2024 - 06:44 |
1
28.05.2024 - 07:52Marťas9:
Jsem zde, pro zahnání starostí, zvýšení radostí a rozprašení štěstíčka. Opatruj se Jituško. |
1
24.05.2024 - 17:15Psavec:
To byl hodný myslivec. |
1
20.05.2024 - 23:45Lilith:
Budem na sebe hodný a bříška a vrásky nás pak nezdolají... ;-) |
1
18.05.2024 - 19:42Besinka:
Zeanddrich E.: Spíše s velkým D. |
1
18.05.2024 - 13:47Lilith:
Zeanddrich E.: Myslíš? Hihi ;-)) |
1
17.05.2024 - 07:35 |
1
16.05.2024 - 00:59 |
1
14.05.2024 - 09:02Špáďa:
Krásně vzpomínáš, jak ten život náš v mládí jiný byl. Každý plácek měl houfy dětských těl a hned po o žil, domů návrat až patent na kuráž, když nebylo sil. Proč dnes nefrčí, panny v náručí ani v kočárcích, z hřišť neslyšíš křik ani planý pláč, výskot, dětský smích? Proč dnes plácek ztich? Dám poslední stich: mobil, net, e-pych!!! |
1
13.05.2024 - 11:52panK.:
Radegast: děkuji za komentář. Charakteristiku haiku znám. Verše neprodlužuji spíš zkracuji a spíš než 5 7 5 se snažím zachovat 17 slabik. U haiku si hlídám spíš obsahovou stránku. |
1
13.05.2024 - 08:59 |
1
11.05.2024 - 07:29Lilith:
Radegast: Ulítlostí je někdy třeba ;-) Díkuju moc :-) |



26.07.2024 - 14:11