Líbilo se
1
09.05.2024 - 13:40Lilith:
Zeanddrich E.: Vlakem jezdím ráda, pokud nemá zpoždění a nejni narvanej, což většinou obojí je ;-)) Vono to asi není o vlaku, ale o opaku v zobáku dávnocest vysázených pořekadel... Už tomu rozumíš ;-))) Děkuju mooc :-) |
1
09.05.2024 - 13:37Lilith:
Zeanddrich E.: Ještě že se v barech a hospodách už nekouří, to mě pak štípaly oči taky... jsem nekuřák. Díkujík za návštěvu :-) |
1
09.05.2024 - 13:15 |
1
05.05.2024 - 22:17Lilith:
Zeanddrich E.: :-))) |
1
05.05.2024 - 17:17Radegast:
Haiku tvoří tři verše (tři řádky), které se nerýmují (ale mohou). První verš má 5 slabik, druhý 7 a třetí zase 5. Ale i tak se mi to líbí. |
1
04.05.2024 - 07:14Lilith:
Zeanddrich E.: Moje koupelna já taková sluj plná strašidýlek, včetně mě ;-)) Kujíík za nakuk ;-) |
1
30.04.2024 - 12:52Besinka:
Zeanddrich E.: Občas si člověk uleví, když je smutno v postelí |
1
21.04.2024 - 19:43Dota Slunská:
Zeanddrich E.: To je mi líto. To je strašně citlivé. Rozumím. Tady v básni to bylo myšleno spíše obrazně, že si člověk někdy slepě a vášnivě škodí, aniž by si to připouštěl, že hazarduje jak se zdravým duchem ve zdravém těle, tak i se svým lidstvím. |
1
20.04.2024 - 06:34j.m.:
Když mám tyhle pocity,vzpomenu si na Ukrajinu. |
1
15.04.2024 - 22:14Dota Slunská:
Časy a nadhled mění optiku. |
1
14.04.2024 - 18:26Lionhead:
Zeanddrich E.: Díky za návštěvu. Nintendo je herní konzole do ruky, kdybychom řekli, že kultovní Tetris je stará dobrá Volha, Nintendo by byl sportovní Nissan. Mário, Zelda jsou pak kultovní značky herních sérií. A Masayuki by měl být hlavním designérem/konstruktérem nyní už retro konzole NES (připojovala se tuším k TV), od které se pak značka Nintendo etablovala v rámci zábavního/herního průmyslu. Japonci v této technologii snoubí svoji hravost s pečlivostí a smyslem pro detail. Konec traktátu. :) |
1
14.04.2024 - 12:30Besinka:
Přidávám jednu básničku toho francouzského autora, co mám ráda. Z knihy Adolf Kroupa přeložil, Praha 1978, nakladatelství Mladá Fronta Jitřní zpěvy Snil jsem o širé cestě, kterou jsi kráčela sama. Pták omytý rosou procital s prvními kroky. V zeleném vlhkém létě úsvit otvíral ústa i oči. Rozzářily se všechny květy. Rozzářil se den. Všechno se dařilo. Ten den zářil jak jiné. Z včerejška zrozený - psal jsem. Vstala jsi velmi časně. Abys mne jitřní ženo obdařila - trvalým dětstvím. Vzdávám mu čest.....velikánovi |
1
14.04.2024 - 07:00divoženka1:
Tvůj děda je nejen statečný, ale i šťastný když čte tvoji báseň |
1
13.04.2024 - 10:59Lilith:
Doufám, že když hraju já, tak jsou sousedi taky plní pohody ;-) Miluju svý piano i varhany /trochu chlubilka, hihi/ :-) |
1
12.04.2024 - 08:01Besinka:
Zeanddrich E.: Má to být že jsem smířená a netrapim se,tak proto ta trumpeta. |
1
11.04.2024 - 14:11Besinka:
René Vulkán: Máš pravdu. Chtěl bych Tě slyšet naživo, jak recituješ a živůtek máš nakřivo. Zůstat a sledovat pohyby. Pomněnky zrcadlí štěstí. Miluji. Líbám. Bruneto. |
1
09.04.2024 - 12:28René Vulkán:
Cestičkou blátivou k Brnu se hrnu jak starý poutník s artrózou v koleni Občas si dřepnu kalhoty shrnu neboť mám v břiše zavilé bolení Vypil jsem barel chlastu sněd fůru vařených vajíček Teď mám v kalhotách pastu chechtá se kuřátko, jehňátko, zajíček |
1
09.04.2024 - 02:27Gándhí:
Zeanddrich E.: já zas PrahoTřebíčák s kořeny v Golčově Jeníkově. Do roku 2020 jsem jen projížděl, řádné pěší putování ale stálo za to :). Díky za zastavení! |
1
08.04.2024 - 20:32Radegast:
To jo, my jsme fakt nahatý...;-) |
1
08.04.2024 - 18:04Lilith:
Tož barevnou lásku ti přeju ;-) |



09.05.2024 - 13:40