Líbilo se

komentáře
1 18.06.2025 - 05:22
divoženka1:
Máš pravdu štrykovat dnes nemá cenu
zmákne to Alliexpres nebo Temu
1 17.06.2025 - 20:08
divoženka1:
A taky kupu mamutích dětí
bude nás v garsonce
hned jako smetí,
až jednou zblbnu
pořídím si stonožku
upletu ji ponožku
na každou nožku
1 17.06.2025 - 16:51
Besinka:
Květka Š.: Děkuji za podporu a přeji hezký den
1 17.06.2025 - 16:47
Květka Š.:
Když jsi ji řekl „mám tě rád“
bylo to poprvé? Neví,snad
jakoby všechno zkrásnělo
vykvetlo i to,co kvést nemělo.
2 17.06.2025 - 09:01
René Vulkán:
Padesát cm
narost jsem do šířky
Prsa mám tak čtyřky

Oblek bych si vzal
nejíst cvibochy a kucmochy

oblek bych si vzal
neměli však na hrochy
1 16.06.2025 - 00:56
M.A.Rek:
Tož to nezřídka záleží
co v něm je a též na něm
a když se venku leží
zda léto či zima je dějištěm...
;o)
1 15.06.2025 - 15:32
Zeanddrich E.:
Zase ..Besinkovsky hezoučké... :):)
1 13.06.2025 - 22:30
G.P.:
Raz - dva - tři,
šou dva - tři
ve valčíkovém rytmu,
raz - dva - tři
a čtvrtou dobu vypnu,
do páté si rýpnu.
Raz - dva - tři
jsme machři...
1 12.06.2025 - 16:24
Květka Š.:
Tráva,keře,stromy
tiché jsou,nemluví
ale když zafouká
jakoby promluví.
Při vánku šeptají
při větru šumí
nikdo se nediví
co vítr umí...
1 11.06.2025 - 19:11
Radegast:
V duši klid...
1 11.06.2025 - 10:22
Lilith:
Moc hezunký ;-)
2 11.06.2025 - 05:09
Dota Slunská:
Umíš popsat nepopsatelné.
Tvá slova rozechvívají. Tak silná a tak lidská.
1 10.06.2025 - 20:17
Besinka:
M.A.Rek: mám radost a objimam
1 10.06.2025 - 19:55
M.A.Rek:
Ta se Ti povedla!
1 10.06.2025 - 17:59
divoženka1:
V letní trávě jako v ráji
sny se vlčím mákům zdají
sukýnky se červenají,
když si o nich povídají
1 10.06.2025 - 17:10
Besinka:
Květka Š.: Děkuji mockrát, dneska jsem sbírala první maliny
1 10.06.2025 - 16:50
Květka Š.:
~~~~~~~~~
sedíme v trávě
slunce nás hřeje
na nebi beránky
vítr pase
vlčí mák kvete
motýl tam létá
a já se koukám
po té kráse...

tam slečna z máku
v červené sukni
teď zdraví motýla
co klobouk sňal
máky si šeptají
asi se stydí
motýl tu slečnu
dlouho líbal...
1 10.06.2025 - 10:58
ředitel:
Trefné.
2 10.06.2025 - 10:04
G.P.:
Chceš-li doma pokoj mít,
past mu musíš připravit,
když se mrazem zbarví meze,
duch do tepla rád zaleze,
potom připrav starou duchnu,
do které by ten duch žuchnul,
pak tu duchnu zabal pevně,
duch v ní usne a pak zjevně,
dá ti pokoj a klid duši.
Když duch spí tak tě neruší...
1 08.06.2025 - 09:12
Lilith:
Moc hezké!
1 ... 16|17|18|19|20|21|22|23|24 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku