Líbilo se
1
18.06.2025 - 05:22 |
1
17.06.2025 - 20:08divoženka1:
A taky kupu mamutích dětí bude nás v garsonce hned jako smetí, až jednou zblbnu pořídím si stonožku upletu ji ponožku na každou nožku |
1
17.06.2025 - 16:51Besinka:
Květka Š.: Děkuji za podporu a přeji hezký den |
1
17.06.2025 - 16:47Květka Š.:
Když jsi ji řekl „mám tě rád“ bylo to poprvé? Neví,snad jakoby všechno zkrásnělo vykvetlo i to,co kvést nemělo. |
2
17.06.2025 - 09:01René Vulkán:
Padesát cm narost jsem do šířky Prsa mám tak čtyřky Oblek bych si vzal nejíst cvibochy a kucmochy oblek bych si vzal neměli však na hrochy |
1
16.06.2025 - 00:56M.A.Rek:
Tož to nezřídka záleží co v něm je a též na něm a když se venku leží zda léto či zima je dějištěm... ;o) |
1
15.06.2025 - 15:32Zeanddrich E.:
Zase ..Besinkovsky hezoučké... :):) |
1
13.06.2025 - 22:30G.P.:
Raz - dva - tři, šou dva - tři ve valčíkovém rytmu, raz - dva - tři a čtvrtou dobu vypnu, do páté si rýpnu. Raz - dva - tři jsme machři... |
1
12.06.2025 - 16:24Květka Š.:
Tráva,keře,stromy tiché jsou,nemluví ale když zafouká jakoby promluví. Při vánku šeptají při větru šumí nikdo se nediví co vítr umí... |
1
11.06.2025 - 19:11Radegast:
V duši klid... |
1
11.06.2025 - 10:22Lilith:
Moc hezunký ;-) |
2
11.06.2025 - 05:09 |
1
10.06.2025 - 20:17Besinka:
M.A.Rek: mám radost a objimam |
1
10.06.2025 - 19:55M.A.Rek:
Ta se Ti povedla! |
1
10.06.2025 - 17:59divoženka1:
V letní trávě jako v ráji sny se vlčím mákům zdají sukýnky se červenají, když si o nich povídají |
1
10.06.2025 - 17:10Besinka:
Květka Š.: Děkuji mockrát, dneska jsem sbírala první maliny |
1
10.06.2025 - 16:50Květka Š.:
~~~~~~~~~ sedíme v trávě slunce nás hřeje na nebi beránky vítr pase vlčí mák kvete motýl tam létá a já se koukám po té kráse... tam slečna z máku v červené sukni teď zdraví motýla co klobouk sňal máky si šeptají asi se stydí motýl tu slečnu dlouho líbal... |
1
10.06.2025 - 10:58ředitel:
Trefné. |
2
10.06.2025 - 10:04G.P.:
Chceš-li doma pokoj mít, past mu musíš připravit, když se mrazem zbarví meze, duch do tepla rád zaleze, potom připrav starou duchnu, do které by ten duch žuchnul, pak tu duchnu zabal pevně, duch v ní usne a pak zjevně, dá ti pokoj a klid duši. Když duch spí tak tě neruší... |
1
08.06.2025 - 09:12Lilith:
Moc hezké! |



18.06.2025 - 05:22