Líbilo se

komentáře
1 30.06.2025 - 19:30
M.A.Rek:
Jó, ty naše holky tuzemačky,
ať nemají nic, či tepláčky,
je jich tak ku pěti miliónům,
co vládnou naším snům,
a někdy, možná, nás mají za miláčky...
3 30.06.2025 - 14:14
René Vulkán:
Kačka
ze mě
kačky mačká

A ty další krásky
bez nadsázky...
...každá jedna krasavice
dala mi direkt do sanice

tedy přesně mému kontu
takže chodím do diskontu
1 30.06.2025 - 12:58
Lazar:
Besinka: Děkuji. Už vše budu dávat jen na Libres. Je tu skvělé a "uklidňující" prostředí. Děkuji za tip. Vždyť přeci nejde o "sledovanost" a "lajky".
1 30.06.2025 - 06:43
Dota Slunská:
Tahle báseň skutečně mluví. Vešlo se do ní i to nepopsatelné.
1 29.06.2025 - 13:58
TetaKazi:
Nevím, jak ty pocity okomentovat.. Prostě jsem se musela na chvíli zaSTavit.. Díky.
1 28.06.2025 - 19:14
Lazar:
Besinka: Lazar je lazar. S ohledem na to, že ho bolí žaludek, jej tato báseň potěšila. Chtěl by být kocourem - žaludek by ho nebolel a měl by se u jisté Besinky jako prase v žitě.
1 24.06.2025 - 21:03
M.A.Rek:
Lilith:
Jo, máš pravdu, to není...

Svádí Tonda svůdnou Češku,
láká ji do šera přístřešku,
ta však pro něj nemá pochopení,
nečekal to silné uchopení,
přerazila mu nos a čéšku.

Svádí Pavel z Moravy holku,
je ochotný s ní tančit i polku,
však Moravanda pošlapala Pavla,
pak v otočce pěstičkou mávla,
knokautovala ho bez okolků.

Svádí Ondra kočku za Slezska,
nejen proto, že je hezká,
též proto, že povolnou se zdá,
ta ráda se mu odevzdá,
však nakazila ho ta ženská.
1 24.06.2025 - 20:13
Besinka:
Lilith: ano
1 24.06.2025 - 20:08
Lilith:
Vejce domácí chutě neztrácí ;-)
1 24.06.2025 - 19:51
M.A.Rek:
Pekné to! A inspirativní...

Svádí Rusku proutník René,
té nelíbí se René, říká mu ne né,
avšak rusky - ničevo, ničevo,
a česky k tomu - ničemo!
Nesved Rusku proutník René.

Vošoust Jiří svádí Thajku,
zatáhnul jí do hájku,
ani nezačali kopulovat,
vyskočili, začli řvát,
v mraveništi sváděl Thajku.

Svádí Honza holku z Portorika,
už zbavuje jí těsnýho trika,
vtom vyvalí se její vnady,
vzaly si ho do parády,
zfackován je prsy z Portorika.
1 23.06.2025 - 19:00
M.A.Rek:
Já už jsem zblbnul
a mám nakoupíno
dvě štěňata píva
a k tomu rum a pinot
chtěl jsem i mléko
ale bylo moc bílé
růžové neměly
ani přes růžové brýle...
;o)
2 23.06.2025 - 16:22
M.A.Rek:
Zuby zubí Jitka na dentistu,
Jitko, Jitko, dlouho nebylas tu,
a teď na mne otvíráš si hubu,
asi přivítám tě do našeho klubu,
do klubu plomb a korunek,
nemálo za to vysázíš korunek,
na zoubek se ti podívám,
až hrůzou zalezeš pod divan...
1 23.06.2025 - 10:19
Kajuta:
Juuu, úplně to všechno vidím před sebou, jak film, Lil. :-) Ta hadí lež jak věž se klikatí trávou, (pozor nesahat) a když zasyčí, tak to není pravda. :-))
Snad laťoví vojáci (pardon, plaňky), v té lati vydrží, když budou namazaní a nebude jim to padat na jednu stranu. Kutululů. :-)

Ta poslední to je úplná eko-pouť. :-) Jak strastiplná odysea a přitom by si člověk řekl jen obyčejný toaleťák. :-)
Paráda, Lil. :-)
1 23.06.2025 - 08:54
Lilith:
Miluju čmeláky... ;-)
1 20.06.2025 - 19:49
Radegast:
To chce čas a odstup...
1 19.06.2025 - 16:07
Besinka:
Květka Š.: Děkuji za podporu,v lese je lepší být, než v Praze se peci.
1 19.06.2025 - 15:19
Květka Š.:
v lese žije víla
v zimě o létě snila
a teď...shání letní klobouček
ten ze slunečnice jiný ne
pak pod stromem ve stínu
počká až vedro pomine
a jen tak si povídá
jémine...
1 19.06.2025 - 14:50
Květka Š.:
Kup si ještě dva mývaly
ty ti asi chybí...
Pak si ti dva mývali
ocásky počmárali
od té doby mývalová
umývala i mývala
na ocásku čmáranice
mýval vrčí..ta vopice..
A tím končí příběh lásky
mýval míval blbý hlášky
něco o svém ocásku
a přestal myslet na lásku.
Mývalová zuby cení
s tím mývalem už nic není...
tak si zašla do Zoo
pro dnešek je hotovo.
1 19.06.2025 - 13:19
G.P.:
Vzal si modrou tabletku
a pak čekal na Bětku.
Příprava mu nevyšla,
ona Bětka nepřišla.
Sice má teď dlouhé stání,
jenže Bětka není k mání...
1 18.06.2025 - 09:09
Marťas9:
Dětské lásky jsou nejkrásnější, někdy i napořád.
Dá se říct něco o tom vím.
Vzala jsem si spolužáka že základky, tehdy se mnou chtěli chodit dokonce tři spolužáci. Byla to sranda koho si vybrat,
Teď odstupem času si myslím, že jsem udělala dobře...
1 ... 15|16|17|18|19|20|21|22|23 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku