Líbilo se
1
15.04.2012 - 12:14Kajuta:
Má zuby krokodýlí A hebkost dětské pleti Jednou máš dlouhou chvíli. Jindy jak vítr letí Má favorizovaná sloka. :) |
1
15.04.2012 - 11:00zvířenka:
Petra: koukni sem http://www.rozhlas.cz/regina/slova/_zprava/87237 Ano,je to ze staré češtiny,takto mluvívaly naše babičky, uondaný=znavený, vyčerpaný |
1
14.04.2012 - 22:17Liška76:
blue: ano jo..za vše jaro může hihi díky:)) |
1
14.04.2012 - 21:32Liška76:
blue: usmívám se na rtech dík..za nádherný komentík:)) |
1
14.04.2012 - 18:14Bíša:
a moje ždímánky duše... |
1
14.04.2012 - 11:50churry:
Hm, čtu dál... |
1
14.04.2012 - 09:32Petra:
Nápadité a skvěle podané, ST |
1
14.04.2012 - 08:04Kajuta:
Líbí se mi, jak ten zpěvák vtipkuje o svém kouření. Prý, to mám na udržení hlasivek. :) On je celkově mimo pódium dost veselá kopa. :) |
1
13.04.2012 - 15:16labuť:
Ďobu každé Tvé slovo, ale krkem mi, prosím, nekruť, mám ho dlouhý... :-) |
1
13.04.2012 - 12:09básněnka:
uchvátily mne tamtamy v žilách.. ST |
1
13.04.2012 - 11:39labuť:
Smečka jsme, ale v čele chybí ten, kterého bychom ctili a měli důvod si ho vážit a chtěli být jako on... Vítej! |
1
13.04.2012 - 10:33E.T.Jane:
Z pokladů dělá cetky. A z cetek poklady. To je tááák pravda! Největší osobní poklady jsou právě ty staré cetky - staré fotky, oprýskaný hrneček po babičce, růženec od tetky...ST** |
1
13.04.2012 - 02:33Princezna Smutněnka:
blue: tak dobře, no.. že jsi to ty. :) |
1
13.04.2012 - 00:12blue:
labuť: kdyby jenom v v hlavě.. co dělá moje milenka? .. asi spí a ještě o tom neví.. že mi v srdci sedí ..a vrtá do něj díru.. na tisíc listů papíru.. na celé stohy a pralesy.. mám od lásky upatlané prsty.. vemte si :) |
1
12.04.2012 - 22:35Siorak:
No co, co, co ... chytrá holka. :-) |
1
12.04.2012 - 15:48 |
1
12.04.2012 - 14:44zvířenka:
A kdepak jsi nechal Lišku?:-)) Jsou tu všichni kamarádi- hodní,věrní se vším všady psiny, fenci, štěkátka to jsou pěkné vzpomínky do mozaiky dětské duše přepestré to kamínky! Radostí vyskakujem na kliku Tleskáme! Skvělé,kokříku! |
1
12.04.2012 - 09:25labuť:
Tyhle myšlenky rozbuší srdce, rozproudí krev a v hlavě udělají vír...:-)) |
2
11.04.2012 - 16:36 |
8
11.04.2012 - 16:33Hazentla:
Jenom polkli, v ústech sucho Bílý Bim i černé ucho, Šarik i ti čtyři z tanku, Snoopy s Goofym, jejdanánku, z obrazovky, ze stránek (dokonce i Barbánek!!!) propadli mi u konkurzu - pouze Kokr je dnes v kurzu; k tomu navíc, ráj či eden - Drsnosrstej je jen jeden :) |



15.04.2012 - 12:14