Líbilo se
1
25.04.2012 - 07:06 |
1
24.04.2012 - 18:07donne:
Moje dnešní nejhezčí čtení. |
1
24.04.2012 - 16:06Marcone:
Líbezně uklidňující,zdá se mi.ST. |
1
24.04.2012 - 15:19Mourek:
Z okna šeptání a tichounký smích ozývá se, nad hlavou nebe v celé své hvězdné kráse plus měsíc. Stříbrnou tvář k zemi obrací satelit důstojný či pouze šmírovací? Kdo ví :-) |
1
24.04.2012 - 08:53 |
1
23.04.2012 - 22:25Hazentla:
:) dobrá umělecká zkratka :)) A citát, co máš v profilu mi připomněl.. staré známé :) |
1
23.04.2012 - 14:08Siorak:
rusé v lásku ... |
1
23.04.2012 - 11:55Slávka:
Jen jedno slovo najít v pravý čas a uzdravit jím k smrti smutnou duši. Najít, za horou když někdo čeká nás, a uhodnout, kde srdce skrývá se a buší. To slovo najde se však těžko proklatě: být musí přesné, jako klíč, jenž v zámek vpadne. Jen jednou v životě snad zázrak potká tě, že zvíš, jak slovem uzdravit je snadné. Antonín Sova |
1
23.04.2012 - 11:32ttragelaf:
tomu se říká metafyzická závratˇ nemůže ji vysvětlit darwinovská evoluce ani kvantová mechanika ... a hezky to komentuje Wittgenstein: jsou věci, o kterých lze hovořit - ať se o nich mluví ! jsou věci, o kterých již mluvit nelze - nezbývá než mlčet ... hranice mého jazyka jsou hranicemi mého světa .... takové Bíšovi Hvězdy člověka přivádí k podobným hranicím |
1
23.04.2012 - 11:00Slávka:
Kdyby náhodou někdo nevěděl, co znamená slovo "lučina" - např. v naší státní hymně, tak je to pomazánka! * |
1
22.04.2012 - 23:27Špáďa:
Bacily, ty potvory, derou se k nám dnes přes kůži i otvory... Je to přímo děs! Znám nemoci leckeré jenom žádný strach, na angínu zabere: Šebestová, Mach! |
2
22.04.2012 - 22:45kasparoza:
a na každé z těch hvězd je někdo kdo ve stejném okamžiku jako my se snaží v nich číst a naše pohkledy se pak tam někde v nekonečnu protnou ... |
3
22.04.2012 - 21:21E.T.Jane:
Hvězda spadne ti do polštáře ta kouzelná,co splní ti přání jak z kouzelného snáře A vmete ti svou září polibek hvězd do tváře :) ST.Moc se ti povedla! |
1
22.04.2012 - 13:24 |
3
22.04.2012 - 12:10Liška76:
až opět budu hladit svou duši zákony Všehomíra vzpomenu na Tebe jak oknem ten rytíř zírá v modravé dálky plné krás už je to tady ta dálka láká opět, zas ona je totiž básníku v nás:))ST!!! |
1
21.04.2012 - 20:35 |
1
21.04.2012 - 10:11Petra:
Skvěle napsané, není to nucené, ale také ne přeslazené... ano, o lásku by se člověk neměl prosit. ST |
1
20.04.2012 - 22:17 |
1
20.04.2012 - 18:16Mbonita:
jak písek co drhne po kamenech jo nech ležet slova kde jsou a cestou dojez zbytky říkáš zalejt kytky ano vodou z vany kde koupou se prý panny možná ale kdo pozná dnes krásu v duši... ale uši slyší ten dech..co přichází tvé obrazy... ST |
1
20.04.2012 - 15:56básněnka:
komupak asi bez jiSToty lásky nebývá smutno...krásná báseň |



25.04.2012 - 07:06