Líbilo se
1
12.01.2013 - 10:40 |
1
12.01.2013 - 09:47kavec:
... mlsání je krásné , ale zas se to nesmí přehnat , aby to nezevšednělo . St Jirka |
1
11.01.2013 - 10:58kavec:
Tím křišťálem to všechno neguješ a rozpouštíš . Cestuješ se šelmami osudovosti a to jsou kondoři andělé smrti . Ty ostré úhly dají tušit nějakou katastrofu , co se musela stát a zasáhla do tvého osudu a ty pak pomocí těch zvířat jsi hledala samu sebe . Na druhou stranu křišťálová ramena tomu moc nerozumím , ale spoutat řetízkem množinu nekonečen , tak to pouze stříbrným . Vlastně mi to připomíná tuláka který se potácí mezi mnoha světy a právě minul svou smrt ? A nebo se zase pletu ? A nebo jsou to jenom slova bez hlubšího ezoterického a mystického významu ? ST Jirka |
1
11.01.2013 - 07:54jc senior:
nahota ramen křišťálová ležatých osmiček rám z řetězu šelma osudová a tarotový pentagram ta vůně tajna není nová jen ji občas postrádám jak otázka zní císařova ještě nebo už, madam * |
1
09.01.2013 - 09:02básněnka:
původně jsem četla ..muži z Marsu rudnou uši:-)..ST |
1
09.01.2013 - 07:02šuměnka:
nač kráčet dál a oči vzadu nač minulosti průvan dát? čas Teď by měl být pro parádu pro nás i jiné..pro soulad... |
1
09.01.2013 - 06:55šuměnka:
hádej třikrát milý muži když svět pláče do kaluží kam se duše potácí? ..do lokálu v oblacích... *** |
1
08.01.2013 - 20:58jc senior:
kde je kouzlo pergamenů těch kaligrafů recital jako každou jinou změnu čas něco přines, něco vzal * |
1
07.01.2013 - 20:16 |
1
06.01.2013 - 15:22Mario de Janeiro:
Kec působí nahatě cek je stejný v podstatě ten kdo ani necekne tak se stěží podřekne po činu či po hlase blbec brzy pozná se aby zoděj získal hlasy kamarády pustí z basy... |
1
06.01.2013 - 13:09ivkaja:
Chlad smutku cítím v tvém odvátém sněhu, ale také smír i něhu, že lásky tmel drží celé bytí... Moc hezké! ST!! |
2
06.01.2013 - 11:12Květka Š.:
... Velký problém hoši měli, na ženy, že zapomněli... ---------------- ...ale jejich královničky zašly k jiným do světničky pěkně si tam užívaly na ty své "tři" nemyslely... |
1
05.01.2013 - 22:36zvířenka:
Byla to tu dobrá škola my postupujem do dalšího kola těšíme se na setkání příští s vlastní kůží pod paží sejdeme se na tržišti... Reportáž z O(m)noho svět(l)a snad jsem to nepopletla |
1
05.01.2013 - 20:53Mbonita:
jdeme vstříc dalším dnům snům, písním slunce kobercům světlem prostřených krásných a nevšedních.. |
1
05.01.2013 - 19:37zenge:
je v tom humoru i krapet smutku (nepochopí hlupáci) doufám , že ten ,,onen'' bude s knajpou svlíkací;) |
1
05.01.2013 - 18:59Květka Š.:
Vánoce utekly a co z nich zbylo? V hlavě pár tónů „Nám,nám se narodilo“…. A oči zářící těch našich nejmenších škoda že na vánoce nenapadl sníh... |
1
05.01.2013 - 13:17 |
1
04.01.2013 - 21:25Jiná:
severanka: díky..jojo na literu už jsem víc jak tři roky :) |
1
04.01.2013 - 21:22severanka:
...zřejmě z Literu!?Tak tedy vítej tady!:-) |
1
04.01.2013 - 18:34jitka.svobodova:
Souhlasím s Tebou. Wayward i Bíša patřili mezi nejoblíbenější básníky. Jejich komentáře jsem považovala za poctu. Je mi to nesmírně líto. |



12.01.2013 - 10:40