Líbilo se
1
20.02.2013 - 11:14 |
1
19.02.2013 - 10:46vavaoko:
A my jsme byli of. A dospěláci out. A třicátník byl dědek, co měl by natáhnout.. Je to furt stejný. Jen všichni stárneme. T |
1
19.02.2013 - 09:32labuť:
Ty holko jedna, kvůli Tobě tu budeme muset rozšířit hodnocení na víc než jen ST! :-)) |
1
19.02.2013 - 07:47Jindřich:
Rozumím, ale... Je to zatím spíš polotovar, chtělo by to dopiplat hlavně rytmus (plynulost), a vyhnout se rýmům se stejným slovním základem (šel) |
1
18.02.2013 - 20:43 |
1
18.02.2013 - 17:05básněnka:
doufám že nejsi yetti:-) |
1
17.02.2013 - 21:42Lucijena:
ta představa, jak tam stál a neříkal nic - nic neříkal je božejší než boží víš, jak se říká že lidi, kteří spolu neumí mlčet, spolu neumí ani mluvit :) a dnes si to přečtu sama a ráda. |
1
17.02.2013 - 16:44divoženka1:
Už zavoněly peřiny sukně opadává jak lístky z kopretiny zimní spánek Ti napoví jak hladí košilka z krajkoví |
1
17.02.2013 - 16:28 |
1
17.02.2013 - 10:15zenge:
za pera z Chile kradená i za zcizenou epopej žáluji jářku ke zdi nářkům a dávám ST za tvůj rej jenž v hrnci pana Papina uvařils´ asi u vína? |
1
17.02.2013 - 10:04 |
1
17.02.2013 - 09:22vavaoko:
Blouděni po prknech, jež źnamenají svět . Zas plno bude v sále A světla budou hřát Aplausy vytrvalé. A v záři budeš stát. Klídek a ST |
1
17.02.2013 - 09:19Kajuta:
Natura. Síla elementů. Kořen čerpá jarní rentu. |
1
17.02.2013 - 09:06vavaoko:
A narcis kveta jako z jara A dáma s glancem ropuchy To vše je písnička již stará O pravdě nemá potuchy. Smekám. Mám pouhé ST |
1
16.02.2013 - 23:05 |
1
16.02.2013 - 22:46katpok:
proč jedni mývaj velký srdce a druzí mají velký jen řeci proč morálka má dávno po záruce a lež už není přečin?? |
1
16.02.2013 - 16:26Jan Maren:
Bastet: Jiste vis, ze basnik muze publikovat jen jednu basen denne. Jelikoz jich mam z lazaretu prehrsel, proto. Rozhodne jsem nemel v umyslu na tebe utocit Kde je tvuj smysl pro srandu s ironii ?. Jsem rovnez zvykly psat to, co si myslim V pondeli mne ceka doma hromada pracce, jelkoz ziji sam. Staci, nebo stravime u polemiky cas az do Vanoc ? Smim si rozdelit cas podle vlastniho uvazeni ? Odejit, na povel jineho abych si nacpal zaludek polotovarem ?Abych pravdu rekl, tvoje tvrdosijnost vzhledem k polotovarum mne udivuje. Jan P.S. Co je diakritika nevim. |
1
16.02.2013 - 15:10Jan Maren:
Bastet: Mila Bastet, v zasade mas pravdu, , jako radio Jerevan. Basen byla vcera hotova na papire a nekolikrate ctena. Jelikoz jsem vsak v nemocnici, zahnala mn sestricka na obed uprostred prace. V pondeli budu doma a doplnim jen hacky, ktere tento kripl von einem pc nema. Nejedna se tedy o polotovar. Po obede jsem usnul, ptz jsem minulou noc vubec nespal, pani ucitelko. Chcete omluvenku ? Ja Vam nejakou sfouknu ! Z NSR posila pozdrav do Ceskal autor, s plnym pochopenim pro Vase rozhorceni. Kdybych byl na stiru s rukopisem, Vy vite, na koho bych se mel s duverou obratit, ze ? Srdecne s projevy dokonalé úcty ke ctoucimu publiku Jan |
2
16.02.2013 - 12:32Bastet:
Docela pobavilo. Co nechápu, je, proč musíš mermomocí hned teď sem prsknout polotovar, který budeš následně opravovat. Ztratil by snad aktuálnost vložen až v pondělí a pořádně? Asi budu hnusná, ale rozčilují mě autoři, kteří něco vyplodí a okamžitě to fláknou na web, aniž by si to po sobě třeba jen přečetli (což není zrovna tenhle případ), stejně jako ti, co se vymlouvají, že se nekamarádí s pravopisem a tudíž kašlou na chyby. Je to normální neúcta ke čtenáři. Asi jako by člověk přišel do obchodu koupit židli a oni mu vrazili do ruky kus dřeva se dvěma nohama a řekli: Když tak si to doma dodělej...anebo: Přijď v pondělí, to už bude mít nohy tři (a možná i všechny čtyři). Je mi jasné, že až tu báseň opravíš, bude tento komentář postrádat smysl, ale napsat jsem to musela. |
1
16.02.2013 - 00:11Romana Šamanka LadyLoba:
není nad slova muže podložené činy a navíc s takovým šarmem jako máš třeba ty :-) |



20.02.2013 - 11:14