Líbilo se
1
15.02.2013 - 18:08Lota:
... verše lásku nenasytí jsou však prostředkem obrovské potřeby světu to vykřičet úlevu srdci to nepřinese a čtenář??? ten jen touží :))) |
1
15.02.2013 - 13:50 |
1
15.02.2013 - 09:22labuť:
Vyslovit přání, aby bylo vyslyšeno je někdy těžké... |
1
15.02.2013 - 09:17labuť:
Začínající láska je kouzelné kvítí a kdo chce setrvat musí být tolernatní, ohleduplný a druhého musí respertovat a vážit si jej... |
1
14.02.2013 - 19:55Kajuta:
Možná ji mráz zamyká, aby si ji žízniví později o to více vážili při otevírání.. |
1
14.02.2013 - 19:37krizekkk:
Dle vzoru jiného, zde nepublikujícího klasika uděluji dva bludišťáky. :-) Fakt dobrá... |
1
13.02.2013 - 18:19básněnka:
zenge: možná jsi opilec a možná i cynik napiš kde ležíš a navštívím tu správnou z klinik :-) díky za koment |
1
13.02.2013 - 18:15básněnka:
jc senior: jsem lípa podle keltů... pane strom a nebo žena lidskost, srdce a láska je ve mně obsažena ... díky Jiří :-) |
1
13.02.2013 - 14:36 |
2
13.02.2013 - 11:25jc senior:
jsme jiní, byť z jedné říše nám lípa bližší je než dub každý jiné verše píšem na dlani nehledáme chlup na dlani rukou, které spínám marných vzkazů nad dopisy oči z rámu hledí jinam hnědočerné oči čísi čísi oči, prosté lidství jak z bible marnotratný syn kdo stejný je, ten možná víc ví o dřeni kůry sebevin * |
1
13.02.2013 - 11:19zenge:
já z těch korků všech od vína vyřezal jsem Aladina ( a to jsem prosím kůže líná) netrápí mne žádná vina když mi slouží za zdí klinik ST opilec a cynik ;-) |
1
13.02.2013 - 11:10labuť:
Každý je vinen vinou svou Každý má na čele své šrámy Hledáme vzájemnost s vírou svou Tak tolerujme protiklady |
1
13.02.2013 - 10:32labuť:
Otevři okno vyvětrej posaď tu holku na parapet ven ať mudruje, spílá, nadává však v Tobě bude bezva nálada Věřím, že je to jen básnická tvorba, která obrestřela Tvoji duši a pořád Ti úsměv sluší :-) |
2
13.02.2013 - 09:07Špáďa:
Napadlo mne po přečtení posledního verše: Dříve mně všichni psi téže rasy připadali stejní. Až teprv, když se dva kokři různých našich známých začali pravidelněji objevovat v mé blízkosti a komunikovat se mnou i jinak než jen štěkáním na mne, odhalil jsem svou mylnou představu či spíše nedostatečné poznání a začal více pozorovat i jiná psí plemena a všímat si dalších, nejen individuálních odlišujících znaků, které pro mne do té doby byly skryty... A když jsem byl malej, tak jsem to měl takhle podobně třeba i s černoušky... |
1
13.02.2013 - 08:16Marta Valenová:
nádherná báseň*** |
1
13.02.2013 - 00:44Špáďa:
Pohleď... Oblouk na okně: Prs se klene barokně! To ví, myslím, všichni samci, co si prošli renesancí... {|;-) |
1
12.02.2013 - 21:17 |
1
12.02.2013 - 21:11básněnka:
zenge: Milý Giacomo ... vždycky jsi byl... trochu nabubřelý hochu pak bručoun v knihovně se z tebe stal žárlivě střežil jsi své knihy ani jsem se nemohla otřít o vazbu .. natožpak jen sukní mávnout před tvým stolkem na psaní a to prý jsi sváděl stovky žen..pcha..velké oči..a EGO :-) |
1
12.02.2013 - 20:25 |
1
12.02.2013 - 19:43 |



15.02.2013 - 18:08