Líbilo se
2
27.02.2013 - 10:03 |
1
26.02.2013 - 08:24krizekkk:
:-) Záhadoložko... ST :-) |
1
26.02.2013 - 07:36básněnka:
Pavouky nemám ráda, patrně bych STála někde na židli a křičela hrůzou, ale proti gustu žádný dišputát, jak praví klasik...jen jestli je básnička jen o pavoucích :-) |
1
26.02.2013 - 07:13Maceška:
Básničko, asi sundám obrázky ze stěn a pověsím tam ty tvoje a budu mít pořád o čem přemýšlet...:o) Přeji pohodové ráno :o) |
1
26.02.2013 - 01:17Špáďa:
Lahev sunaru v uranu. Své hal. Lid algoritmem ti rog ladil. Medokódem čarovým Yvo rač... ...si pozvat kombajn na pavlač... Merlin jest jeho kombajnerem, píchne ti ouška pod eterem. Snad mu tvé kódy na zápěstí, přinesou jednou velký štěstí... (Pokud však z tvého algoritmu vyvede kombajn mírně z rytmu, nad ušima vlas ufiká, složíš jen jehlan Rubika.) |
3 25.02.2013 - 22:03Starej pes od zenge
Špáďa:
Za konec parádní a vskutku nečekaný, za všechny Davidovy a jejich nadání, za hvězdy v záři žluti ti dneska s plnou chutí dám eS-Té zpod perutí úplně bez zábran od vrat těch bran, co všichni znaj: Arbeit macht frei. Haf |
1
25.02.2013 - 20:20Kajuta:
Cejch. Silnější. Duše. Z vrásek a obolení. Lijáky, slunce, mžení. |
2
25.02.2013 - 19:20krizekkk:
Tleskám Ti děvčátko. Máš dva medvídky v podobě ST od strejdy krizkkka. :-) ST. Ať se Ti tu líbí. |
1
25.02.2013 - 15:19Květka Š.:
okouzlení vráskou...pěkné |
2
25.02.2013 - 09:38churry:
Voilà! Voyeur*** |
1
25.02.2013 - 09:37krizekkk:
Nechceš si prohlídnout moje? To je na celej den, jako procházka po ZOO. :-) ST |
2
25.02.2013 - 08:47labuť:
Vrásky jsou od smíchu i trápení nesou nám dary poznání a kdo se za ně nestydí je moudrým stvořením :-) |
1
25.02.2013 - 08:42labuť:
Holka zlatá Ty mi dáváš, musím se čím dál víc soustředit :-)) |
1
25.02.2013 - 07:39nejsembásník:
básněnka: Jak říká Halina Pavlovská: všechno to špatný o čem píšu, jsem zažila... všechno to hezký jsem si vymyslela ... |
3
25.02.2013 - 07:26 |
1
25.02.2013 - 07:19 |
1
24.02.2013 - 14:28básněnka:
zenge: díky... jestli je LSD ve Tvých básničkách, tak jsem sjetá až až :-)..a nebo možná aspiruju na blázinec..co myslíš:-) |
1
24.02.2013 - 07:54E.T.Jane:
Většina z nás má svůj osobitý rukopis, své oblíbené autory... Když se mi dílo nelíbí prostě z básně vyskočím. Proč psát nelíbí se mi to. K čemu je to dobrý? Že autor změní naprosto tvorbu? No, to asi ne. Je hloupé to psát, protože vím, že tím jen ublížím a nic, vůbec nic nezlepším a k ničemu to není.. |
2
23.02.2013 - 21:08krizekkk:
Anonym je člověk bez tváře, páteře, je to póvl. Je to nula, je to hovno, ale stejně jako tyhle veličiny dokáže nasrat. Máš ST |
1
23.02.2013 - 09:51churry:
...bublání horské bystřiny rozverně tančící po kamení mění se v zlomku vteřiny v jiskřící ranní pozdravení... |



27.02.2013 - 10:03