Líbilo se
1
03.03.2013 - 09:27jc senior:
s velrybou si zpívám dvojhlas v rytmu šplouchavého dne kdyby pohladit mě mohlas a říct ty můj delfíne... :o)) |
2
03.03.2013 - 09:14 |
1
03.03.2013 - 09:13vavaoko:
I ve slabikáři lze najít dovod ke krveprolití..Básněnka to řekla. Maluješ slovy. A krásně. ST |
1
03.03.2013 - 08:53básněnka:
kreslíš slovy domini canes a jiné psy co vyli z vily..mám před očima absurdno zeměploch od Pratchetta..u tebe STačí jedna báseň ...jedna věta..aby byl obraz vymalován... milý Dalí |
1
03.03.2013 - 08:53 |
1
02.03.2013 - 18:55Findë:
...bože můj, já mám strach že zřítí se mi nebe... Úžasný verš, tady nelze dát nic jiného než ST. :) |
1
02.03.2013 - 13:24Květka Š.:
M.S. :-) a já moc děkuji ať už to všechno kvete a roSTe...a ještě jednou eSTé. |
1
01.03.2013 - 20:49René Vulkán:
krizekkk: a já Kláru a Evu a syny Jirku a Jakuba, hééč :-) |
1
01.03.2013 - 20:46krizekkk:
A já mám dceru Magdalénku. Heč. :-) |
1
01.03.2013 - 19:03 |
1
01.03.2013 - 15:38labuť:
Já myslím, že než stačíš spolknout poslední zbytek z talíře... .-)) |
1
01.03.2013 - 12:40sailorr:
Věřit v dobro není jen odvážné, ale nutné a nezbytné, myslím... ST |
1
01.03.2013 - 12:00kvítek:
to je příběh nad příběhy...ST |
1
01.03.2013 - 11:53krizekkk:
Já bych ji sežral celou... :-) ST |
1
01.03.2013 - 11:34krizekkk:
To je tak romantické, že i já, takovej neotesanec čučím... Táta byl prostě frajer. :-) ST |
1
01.03.2013 - 10:57 |
1
01.03.2013 - 08:33myšlenka pouhá:
paráda... moc krásně napsané a moc krásný příběh ST |
1
01.03.2013 - 08:26vodnar:
ještě že to otec udělal |
1
28.02.2013 - 19:17 |
1
28.02.2013 - 13:11Špáďa:
Se nediv, když své básně oblékáš do císařových nových šatů a ještě s nima vycestuješ z modré země do hnědo-béžové bez diplomatického krytí... :-D)) Vždyť dobře víš, jak slova umí zažehnout! Nejen lásku, ale i stavy z jiných konců duševna... |



03.03.2013 - 09:27