Líbilo se
1
23.02.2013 - 09:26Lota:
... tak nevím jestli sklenku vína mám pocit, že na mne padla tíha je to na panáka jdu s nostalgií rozpustit v sobě veršovníka :( |
1
23.02.2013 - 08:55jantar:
tvé metafory mě okouzlují ST |
1
23.02.2013 - 08:48jc senior:
smál bych se rád semenům dýně letokruhům shaslých polen dlátům tupým v cizím klíně hřívě na ohambí holém odrostlý již kolotoči lžící hojna nevyloven sešlý s mysli, sešlý s očí smál bych se rád, však nejsem stromem * |
1
23.02.2013 - 08:36básněnka:
Marcone: ne tak ouplně...:-)..páč já jsem v pubertě pořád:-) |
1
23.02.2013 - 08:05Liška76:
každý básně jinak vnímá z jedné jde žár z jiné zima však básně důležité jsou ať se píšou nebo čtou:)) |
1
22.02.2013 - 12:03Kajuta:
Bezkrevné stíny. Náznak. Črt. Koláže světel. Styx. Člun. Smrt. |
1
22.02.2013 - 11:23Květka Š.:
Co jeho ruce našly jak pod košilku zašly, snad dva kopečky zmrzliny prý tak akorát.Do dlaní. Ty samou láskou hned by jistě rád teď sněd, však napřed jenom ochutnal a pak je oba zulíbal. ===== A tobě ST)) |
1
22.02.2013 - 09:28 |
2
22.02.2013 - 09:25labuť:
Dává podporu a to není málo. |
1
22.02.2013 - 08:19Jindřich:
Hezké zasnění :o) jen na úplném konci bych vypustil to "těmi všemi" a skončil bych "nad hvězdami"... |
1
22.02.2013 - 07:19Jindřich:
ta čeština je stejně krásná :o) |
1
22.02.2013 - 06:47básněnka:
V mých očích nejsou lucerničky, ale po ránu spíš jiskří z pěkné básničky...přidávám ST :-) |
1
21.02.2013 - 21:34básněnka:
jediná rada ...nevracet se ke křivdám...ST |
1
21.02.2013 - 16:06Anonymděkuju :-) nechci bejt jiná :-))))oříšků je ještě v životě hodně a každýho co potkáš ti novej do kapsy přidá :-))) hezké....pusinku
|
2
21.02.2013 - 10:38jc senior:
je to žužu lehký vánek nechat rozfouknout župánek který z listí prvních Ev žabí doprovázel zpěv lstivě dodám: chceš jablíčko z listí rozfouklá Evičko fíkového vína lok zpět do ráje je jen krok :o) |
1
21.02.2013 - 10:30jc senior:
když už držím pestík v pěsti kávu nemíchám si sám polibkem se nechám vésti co mi přistál na turban ochutnávka z hrnce medu málo sladký, nevím čím, nečekám na nápovědu a zpívám jak muezzin :o) |
1
21.02.2013 - 09:36labuť:
Přenesla jsem se někam ani nevím kam... asi do exotiky a Púa mám na klíně... takže je jasný, že jsem vlatně doma, ale dík za hezký výlet... :-)) |
1
21.02.2013 - 07:21Jindřich:
Jsou okamžiky, které se ztvárňují samy, jen většinou vzápětí vyprchají - ty je stihneš ještě předtím zaznamenat. A děláš to krásně :o) |
3
21.02.2013 - 06:48básněnka:
kasparoza: Kdepak, ty se za Méďu jenom vydáváš..poznala jsem tě,MacDonalde a koukej konečně slézt z toho lustru,já tě totiž vidím...:-) |
1
20.02.2013 - 11:46 |



23.02.2013 - 09:26