Líbilo se
1
26.04.2013 - 14:45jc senior:
krasopis i krasomluva Krasnodar i krasokvět, život jako líná chůva poskládaná z holých vět ... |
2
25.04.2013 - 10:34jc senior:
Snídaně, vzbuď tělo spící chleba, sádlo, někdy špek přitvrzeno slivovicí, snad kávy ještě kelímek Pro návyky stravovací jen chuť má za Alma Mater svačinkou tak mezi prací paštika je z kachních jater Na oběd spíš času více srdce aby nebolelo hutný vývar ze slepice navrch vepřoknedlozelo Sladký večer, ten má rád, zemská než jej schvátí tíže dvě tabulky čokolád zmizí v jasu televize Pozor! Vždy dbá na kvalitu, starost tak má jedinou by, dle současného hitu, nežral buřta s koninou * |
1
25.04.2013 - 07:20kamínek:
Jednou jsem mluvila na téma dámská kabelka se známým a ten prohlásil, že do kabelky lze nacpat celý piáno.....asi měl pravdu, ale kdo se s tím má tahat. Veliké ST |
1 24.04.2013 - 17:45Jen tak 33 od zenge
Lota:
... Satirikům Epigramy pište rychle, za poklusu. Aby vznikly dříve, než vám zavřou pusu. (E.Světlík,J.Hrubý) tak snad už propánajána aspoň tohle dneska neplatí ... i když :( a jsem moc ráda, že všichni tu na modrých stránkách máme štěstí, žes tu s náma |
1
24.04.2013 - 13:44básněnka:
Špáďa: placfús mne dostal:-) A výlety v noci do sliznic? Tak to jsi patrně rozluštil, že mám rýmu a použila jsem nosní sprej ...:-) |
1
23.04.2013 - 22:45vavaoko:
Bez hříšnosti nerozpoznáš SvaTost. |
1
23.04.2013 - 21:40krizekkk:
I svatý zhřeší 7x za den. ST |
1
23.04.2013 - 09:14severanka:
....láska nezná stáří,je bezvěká |
2
23.04.2013 - 08:27severanka:
...ať láska tě STále pálí na jazyku! |
4
23.04.2013 - 07:55básněnka:
Špáďa: ...mluvím-li o flétně, tak s taktem pomlčím zda je mladá a nebo už má něco nahráno a dám si k tomu to kopřivový šampáňo, neb se řadím snad mezi gurmány, co nemaj času na f(l)ámy a užívám si každý den, neb láska přeje tomu, kdo prý jest připraven :-) |
1
23.04.2013 - 07:46Špáďa:
Boží krása v devíti slovech... |
2
23.04.2013 - 07:44Špáďa:
Pálí-li mne žáha, vím, že po vínu žahavým upraví se k vášním chuti touhy letů na perutích... * * * * * Což teprv hra s mladou flétnou! Po ní oba spolu vzlétnou... Hra na flétnu — to je lekce na reakci bez erekce... |;-) |
1
22.04.2013 - 19:24básněnka:
a čas se rozešel s osudem... co bude, až spolu nebudem...ST |
1
22.04.2013 - 17:58vavaoko:
Občas levituji. Je to nepříjemné. Trpím závratí. Ale ty si jen levituj. S králíky a v pánské košili. Tečka pod rtem je apartní. ST |
1
22.04.2013 - 17:42 |
2
22.04.2013 - 17:40jc senior:
králíkem mě neopiješ ani tečkou pod svým rtem do paměti však se vryješ latinských vřav symbolem pod košilí s rozhalenkou jsou tvá přání domovem žárem slov se líně vlekou do paměti pod zubem :o) |
1
22.04.2013 - 00:17 |
1
21.04.2013 - 22:43Lota:
... vlastně je mně smutno z Tvé krásné básně ale takový už je život a říkám si, že šťastný je ten kdo takové rezumé může napsat Ač paměť mi vynechává jak srdce mé stále prosí To nezapomíná vždyť ví co v sobě nosí |
1
21.04.2013 - 17:38krizekkk:
No jo...perla. :-) ST |
1
21.04.2013 - 09:03Verena:
U čtení tohoto dílka musí mít člověk všechny smysly v pozoru...nečte se lehce, ale skrývá náboj, takže fakt zasloužené ST. Ovšem už delší dobu přemýšlím, proč jsou u tvých básní dvojí názvy....osobně mě to trochu ruší, ale určitě máš důvod... |



26.04.2013 - 14:45