Líbilo se

komentáře
3 20.04.2013 - 22:14
Liška76:
modlím a věz nejdřív musíme odpustit sami sobě:))
1 19.04.2013 - 00:28
René Vulkán:
cestování v rumu
českými panáky
co jsme to za ptáky?
1 18.04.2013 - 18:57
Hazentla:
Jestli umím počítat, tak haiku to - z matematického hlediska - není. (není to 5-7-5)
Ale z toho pohledu, že by mělo haiku zprostředkovat pocit, zážitek a smyslový vjem, je to možná lepší haiku než řada těch, co mají tu správnou strukturu :)
1 17.04.2013 - 12:52
básněnka:
nejsembásník: proti gustu žádný dišputát, jestli máš raději rýmované proč ne, přeji u nich hezké zážitky :-)
1 16.04.2013 - 19:40
isisleo:
..kuk...hezké..něžně dojemné...prostě.....1**
1 14.04.2013 - 14:00
Květka Š.:
viděla jsem hlemýždě
jak se drží za hýždě
prý ho kousl mravenec
páni,to je blázinec...
|:-))...ST...((-:|
1 14.04.2013 - 00:17
básněnka:
neztrácej čas s lidmi...co za to neSTojí a užívej co život přináší...
3 13.04.2013 - 08:41
severanka:
...raději sundat pásku a spatřit lásku...i v trenkách barvy tyrkysu!Životem jít bez kiksů...
ST
1 11.04.2013 - 10:36
Dota Slunská:
Jsi nevyčerpatelný sonetář.
1 10.04.2013 - 18:19
jc senior:
je to prosté jako píseň
jak prázdný list v herbáři
zima bílý závoj svléká
a rozkvétá předjaří
*
1 09.04.2013 - 12:09
Kars:
Tož vítej jaro, je to dost,
zůstaň již,
ať nejsi tu jenom host.
1 09.04.2013 - 08:22
severanka:
...bez KPZ ani ránu!
Škrtni sirkou k ránu
tvé vnady
zapálí v něm žár
teď a tady
vy dva...dohromady...
ST
1 08.04.2013 - 20:39
Mbonita:
stačí otevřít branku. ve zdi....a vejít do zahrady
1 08.04.2013 - 14:00
Lota:
...
vchází po kapkách
a my se nestihnem
jak to půjde fofrem
ani namlsat
:-)
2 08.04.2013 - 13:18
Kars:
Jaro již konečně na dveře ťuká
to nenechá v klidu žádnýho kluka
je li to tak i se ženami
pak pánbůh s námi
2 07.04.2013 - 16:16
Mbonita:
autor má být pokorný Pavle.. tak to mám já.
Slova totiž mají sílu zbraní.
1 06.04.2013 - 10:38
zenge:
snídaně vskutku Hrabalovská;)
ST
1 05.04.2013 - 17:57
Mbonita:
slunce je drazí...v nás...:-) usmějme se na sebe...
a jaro přijde...
1 05.04.2013 - 00:44
Fanosh:
házet flintu do žita ještě nehodlám, se mnou si na světě ještě užijou
1 03.04.2013 - 10:40
Kajuta:
Tak se Ti podíváme na zoubek.. :) Perlička a fluor! ST :) Zní mi, jako píseň, což je mi blízké.
1 ... 557|558|559|560|561|562|563|564|565 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku