Líbilo se
3
20.04.2013 - 22:14Liška76:
modlím a věz nejdřív musíme odpustit sami sobě:)) |
1
19.04.2013 - 00:28 |
1
18.04.2013 - 18:57Hazentla:
Jestli umím počítat, tak haiku to - z matematického hlediska - není. (není to 5-7-5) Ale z toho pohledu, že by mělo haiku zprostředkovat pocit, zážitek a smyslový vjem, je to možná lepší haiku než řada těch, co mají tu správnou strukturu :) |
1
17.04.2013 - 12:52básněnka:
nejsembásník: proti gustu žádný dišputát, jestli máš raději rýmované proč ne, přeji u nich hezké zážitky :-) |
1
16.04.2013 - 19:40isisleo:
..kuk...hezké..něžně dojemné...prostě.....1** |
1
14.04.2013 - 14:00Květka Š.:
viděla jsem hlemýždě jak se drží za hýždě prý ho kousl mravenec páni,to je blázinec... |:-))...ST...((-:| |
1
14.04.2013 - 00:17básněnka:
neztrácej čas s lidmi...co za to neSTojí a užívej co život přináší... |
3
13.04.2013 - 08:41severanka:
...raději sundat pásku a spatřit lásku...i v trenkách barvy tyrkysu!Životem jít bez kiksů... ST |
1
11.04.2013 - 10:36Dota Slunská:
Jsi nevyčerpatelný sonetář. |
1
10.04.2013 - 18:19jc senior:
je to prosté jako píseň jak prázdný list v herbáři zima bílý závoj svléká a rozkvétá předjaří * |
1
09.04.2013 - 12:09 |
1
09.04.2013 - 08:22severanka:
...bez KPZ ani ránu! Škrtni sirkou k ránu tvé vnady zapálí v něm žár teď a tady vy dva...dohromady... ST |
1
08.04.2013 - 20:39Mbonita:
stačí otevřít branku. ve zdi....a vejít do zahrady |
1
08.04.2013 - 14:00 |
2
08.04.2013 - 13:18Kars:
Jaro již konečně na dveře ťuká to nenechá v klidu žádnýho kluka je li to tak i se ženami pak pánbůh s námi |
2
07.04.2013 - 16:16 |
1
06.04.2013 - 10:38 |
1
05.04.2013 - 17:57 |
1
05.04.2013 - 00:44Fanosh:
házet flintu do žita ještě nehodlám, se mnou si na světě ještě užijou |
1
03.04.2013 - 10:40Kajuta:
Tak se Ti podíváme na zoubek.. :) Perlička a fluor! ST :) Zní mi, jako píseň, což je mi blízké. |



20.04.2013 - 22:14