Líbilo se
1 27.08.2013 - 16:00Dívám se... od G.P.
|
1
27.08.2013 - 15:52 |
1
24.08.2013 - 01:08René Vulkán:
ona nezalhala Hála nezalhal vlasy by si pro ni učesal a jí pěl kdyby ňáký měl PS přiznám se, že této asi moc nerozumím |
2
23.08.2013 - 08:07 |
2
22.08.2013 - 16:30básněnka:
prý prorok, co hedvábí stehen kdysi hladil byl obnažen, když druzí byli a prospektor byl bez nesnází když s horou ránem přivítal svůj let má holé dlaně ten pěvec rýmů v sonetech prý se zhléd jak přibývá mu let... nahý a bosý zná už svět... |
1
22.08.2013 - 16:19básněnka:
ale kdepak, nespálili...to jen oči jsi měla kouřem omámené... |
1
22.08.2013 - 15:52Zasr. romantik:
Jsi stavbař vzdušnejch zámků (a já mám prý z iluzí doktorát ...) Tak nevím, kdo je na tom líp :o)) ST! |
1
21.08.2013 - 16:33básněnka:
a stejně tak... je jen krůček k nenávisti... |
1
21.08.2013 - 11:28básněnka:
jc senior: tvoje komentáře nemají chyby, jdu potichu s králíkama chytat ryby... ;-) |
1
21.08.2013 - 11:17Květka Š.:
Nalít si vychlazené ráno k obědu hořící slunečnici a jak je o tobě známo tu kočku si schováš pod čepici...:-) |
1
21.08.2013 - 10:40labuť:
Jo tak tohle vidím kolem sebe každý den... :-)) |
1
21.08.2013 - 09:58vavaoko:
To je pozůstatek po bolšánech. Ti makali na stopadesát procent všichni. Proto to dopadlo, jak to dopadlo. Já ti dávám ST |
1
21.08.2013 - 09:18jc senior:
s představou jak pod čepicí mám kočku ladně shrbenou bosou nohou na dlaždici sprchu tisknu studenou čas do sklenky zapad čísi trh kazajky tkanicí autoportrét pro zátiší kočka, já a králíci * |
3
21.08.2013 - 08:43severanka:
...čím dříve,tím lépe!Vždyť přece nikdy nezapomínáme na prožité,jen musíme jít dál a nejlépe zase ve dvou... |
1
21.08.2013 - 06:27básněnka:
sailorr: tvůj komentář mne nesmírně potěši, jdu si nalít králíka a dát sluchátka na uši :-) |
1
21.08.2013 - 06:20sailorr:
Denní doby raději rovnou z lahve ( do zakázaných oblastí zásadně nechodím...no, někdy, na kukačku...). Ale máš pravdu, nemá to pak ten multitaskovej buket. A to nám na školení říkali, že obráceným vestám se meze nekladou, pche ! |
1
20.08.2013 - 21:51 |
1
20.08.2013 - 21:46myšlenka pouhá:
co napsat, tam, kde už bylo vše napsáno... :) hezky se četlo :) hůř asi prožívalo... ST |
1
20.08.2013 - 18:55básněnka:
míříš přímo do srdce i na okraj světů láska je krásná...řekni jestli se pletu básníku... ST |
1
20.08.2013 - 18:08René Vulkán:
pobavila mě závěrem |



27.08.2013 - 16:00