Líbilo se
1
09.09.2013 - 09:43Kars:
Autoportrét jak obraz o Picassa, kdy oko vyhředlé na koleně netřásá, zdánlivě chaoz, však jasný řád, znám tě, tak nech mě chvíli smát. |
1
09.09.2013 - 08:58kasparoza:
pokledkni nad hladinu a obraz naber do dlaní, fotka jak do občanky, jen bude trošku promáčená ... :-D |
1 07.09.2013 - 19:06pro Lukáše od G.P.
Romana Šamanka LadyLoba:
nesouhlasim, mozno s nim nikdo nevydrzi, ale uz ted je milovan, vzdy byl nekym nebo necim milovan a vzdy bude |
1
06.09.2013 - 21:01vanesa:
Velice zajímavý styl. Mně osobně se to čte jako báseň s volnými verši. Jsou tam košaté popisy, takže se plynule rozvíjí obrazotvornost a mám to všechno barvitě před sebou.:-) ST |
4
06.09.2013 - 20:41gabkin:
Františku.... ty .ole. zježil jsi mi všechny chlupy v představě, že jen první sloku bych měl psát ve škole.... před mnoha lety. Na druhé straně, jsi se u tohoto dílka dopustil kardinální chyby. Měl jsi do anotace napsat... najde někdo jednu úmyslnou hrubku ?.... A to by teprve bylo úsilovné čtení. |
1
06.09.2013 - 16:50 |
1
06.09.2013 - 10:00Lota:
. vlastně už jsem ji četla včera, jen jsem přemýšlela co na to odpovím a dnes ? jsem na tom stejně jako včera... vím jen jedno, žes' tu mnoha ženám promluvila jejich duší :) a taky vím, jak mně kamarádka, která je sama, s něžností závidí, že nás je tu pořád jako mravenců v mraveništi...a já toužím po jejím... :))) jsi autorkou, která umí promluvit či báječně psát !!! už jsem Ti řekla, to nenech jen tak !!! :) |
2
06.09.2013 - 03:46Rezina:
Tak jsem dostala chuť na bramboru Třeba bude chutnat jako tvá slova Však nejdříve pohlédnu jí do otvoru Co kdyby zrovna v ní spala víla bramborová? ST |
1
05.09.2013 - 22:20Ludvík Brejer:
Ptáci ať klidně odletí, ti tady nejsou nutní ... pro mě je podzim prokletím v odletu krátkých sukní :) |
1
05.09.2013 - 21:11Mbonita:
vyšší cíle...se tomu říká...že má ten,kdo je pokorný,přející,milující a odpouštějící:-) jsme tací? snažím se...ale nejsem bez chyb Sio a mocní..ti neví co činí a stejně se jednou v prach obrátí |
1
05.09.2013 - 21:04Mbonita:
láska někdy bolí... někdy je růží jindy solí...co štípe ve šrámech utržených... ale pořád stojí za to ji hledat Leni:-) |
1
05.09.2013 - 20:14vanesa:
Tyto Tvé historické básně si já osobně moc považuji. Vůbec by nebylo na škodu, kdyby se mohly stát součástí středoškolských učebnic. Bylo by to jen k dobru. Obdivuji. ST |
2
05.09.2013 - 18:04drsnosrstej kokršpaněl:
jó... láska, víra... naděje, bezpečí, mír... to už je odjakživa lákavý obchodní artikl pro každého, kdo si chce za pseudo-ducha kupovat hmotu... a ještě asi nikdy nenastala doba, aby se nenašel někdo takový, kdo svojí práci a čas opravdu za ty často prázdný slova vymění |
1 05.09.2013 - 05:36Jen tak 46 od zenge
krizekkk:
Punk not is dead...., ST |
1
05.09.2013 - 05:35krizekkk:
ST* |
1
05.09.2013 - 02:11Špáďa:
Pěkně zformované rýmy i obrazy... |
1 05.09.2013 - 00:24Jen tak 46 od zenge
Kajuta:
Svatá proSTato, to je boží! :) Jdu si dát taky Visáče. :) |
1
04.09.2013 - 17:25jc senior:
svou vinu odhodit chci na zem a pod plášť ukrýt hlavu svou v rozpacích klečím před obrazem před milostivou Madonou * |
1
04.09.2013 - 11:10jc senior:
a nebude moří v nichž verše a lásky tonou, pár zašlých kamínků na tenkém řemínku již věku za oponou jiskrou nezahoří |
1
03.09.2013 - 20:27Bastet:
To mi připomíná parafrázi dětské říkanky, kterou jsem kdysi napsala: Prosím ,foukej větříčku shoď mi jednu hruštičku ..že žádáš tak slušně shodím ti DVĚ ...hrušně |



09.09.2013 - 09:43