Líbilo se
2
03.09.2013 - 12:35Kajuta:
Hazentla: To je takzvaný Bezínkov a tam je všeho hojnost. :) Tam je to lesem požehnaný. :) Je to někdy rozdíl najít houby a.. ,houby,.. :) |
1
03.09.2013 - 08:05 |
1
02.09.2013 - 10:06hloubavá:
Květka Š.: Ano. To byla úplně jiná doba. Žádný chvat. ani stres. |
1
01.09.2013 - 21:17hloubavá:
Špáďa: Ne, foťákem. Ale docházely už baterky. Většinu šťávičky jsem vyplýtvala u Valdštejnů. |
1
01.09.2013 - 20:40zenge:
отли́чный! |
1
01.09.2013 - 12:03básněnka:
jc senior: schovala jsem si ji na památku v hrotech roubených je hvězd jak krásné je... nechat se a zároveň... svést...:-) |
1
01.09.2013 - 12:01jc senior:
roubenky ve tvaru hvězd někde je prý prodejna dobré nálady za dolar, za euro, za kopějku? za černou známku s Dostojevským! * |
1
30.08.2013 - 15:39zenge:
jsem bojovníkem proti každé válce prašivé jenž nehlídá zájmy humanity a lidé jsou v ní bity. Ať vedena Samem nebo Ivanem. |
1
30.08.2013 - 14:22 |
1
29.08.2013 - 23:18René Vulkán:
kecals o svý holce jak když voda teče prej ti nikdy neuteče včera jsem ji zahlíd tu tvou novou Japonku jak stála u ponku vejtaho, chytráku ... s rukama ve svěráku PS i když si dělám srandu, neznamená to, že by se mi tvé dílo nelíbilo |
3 29.08.2013 - 19:54Tak kterou od Psavec
|
1
29.08.2013 - 19:25Mbonita:
milé |
1 29.08.2013 - 09:56Od zvoničky od zenge
Kapka:
ST Hory doly jsi prošel vše kam nohy donesou na pěšině zvolnil kroky vzpomínáš si na ty roky v básních, slokách s noblesou |
1 28.08.2013 - 21:14Od zvoničky od zenge
básněnka:
báseň je krásná...a někdy přemýšlím...když mne strašili občas peklem,jestli v něm přeci jen už nežijem a pak...až někdy...přijde ten proklamovaný ráj |
1
28.08.2013 - 20:18Kars:
Pod peřinou životu naslouchat obtěžkán břemenem touhy snít pak vinohradem ňadry protkaném provoněnou loukou do pohádky jít |
2
28.08.2013 - 18:40jc senior:
malý, lehký košík z proutí skrývá kousek radosti, více, nežli srdce z pouti, jsou v něm tvoje drobnosti :o) |
1
28.08.2013 - 17:36Bastet:
Hle, zářný příklad toho, že text vázaný jednoduchým rýmem nemusí být nutně říkankou, říkačkou či dokonce odrhovačkou.Pokud autorovi nechybí talent. Tady pak jasně talent(u) přebývá. Jo! |
1 28.08.2013 - 17:24Od zvoničky od zenge
Bastet:
Čtu báseň, soudím - milostnou, a najednou... "Má lásko, můj živote!" říkají většinou zamilovaní. "Má lásko, má smrti!" říká básník...Jak prosté. |
2
27.08.2013 - 21:52René Vulkán:
Pestré. Od tíhy po snovou lehkost |
1
27.08.2013 - 16:46básněnka:
chodím po Kampě za dne i za soumraku vidím tě s pláštěm i hůl se najde... brachu ne nemám strachu jen dlažba prý zasyčí jazykem kočičím... |



03.09.2013 - 12:35