Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře k dílům uživatele :
12.12.2011 - 23:39
Kajuta: Pěkné čekání na Godota u rybářského horizontu!
12.12.2011 - 23:33
valerie: Jo ještě. Tvůj kožíšek ? Drzá to dáma ,chtěla z tebe servat kůži,potvora smradlavá.
12.12.2011 - 23:29
valerie: Jů,pohádka pro dospělé a jestli nezemřeli...Vtipné a fakt ty obrázky od Lady k tomu patří.
12.12.2011 - 23:24
12.12.2011 - 22:23
Bíša: t.
12.12.2011 - 16:28
umělec2: A von ten Bíša má asi pravdu.(nejen on)
12.12.2011 - 13:22
umělec2: Zajímavě psáno i pojato tedy dojato z toho sem.
12.12.2011 - 11:31
Květka Š.: Lištičko,to je krásný...
mohla jsi to dát do básní.
12.12.2011 - 09:04
Pevya: :-D
12.12.2011 - 09:00
šuměnka: už pro ten název, pro síly dračí
pro tvory bájné šumných žen
do veršů k tobě nyní kráčím
pro let, co střemhlav rozkřídlen...:)
11.12.2011 - 22:48
Bíša: Melodie duše***
11.12.2011 - 00:23
valerie: Kde končí naděje začíná zoufalství,často se tím zaobírám.Ať zvony zní !!!
09.12.2011 - 23:07
Mbonita: zní...
09.12.2011 - 21:51
hloubavá: Naděje, pokud trvá, dobře je.
09.12.2011 - 21:18
isisleo: ..hmm..život nám může odejmout cokolivek..
..ale naději nikdy..
09.12.2011 - 17:07
zenge: pěkná o naději
rým i děj
st habaděj :)
09.12.2011 - 13:55
Kars: Víra je naděje
09.12.2011 - 12:21
Květka Š.: Básnička je bezva
ale ty zvony raději...polední...
09.12.2011 - 11:06
Liška76: A to snad nikdo nedokáže proto byla je a bude:)
09.12.2011 - 11:01
Psavec: Naděje neumírá pokud ji sami nepohřbíme.
1 ... 171|172|173|174|175|176|177|178|179 ... 180

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku