Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
12.12.2011 - 23:39
Kajuta: Pěkné čekání na Godota u rybářského horizontu!
|
12.12.2011 - 23:33
valerie: Jo ještě. Tvůj kožíšek ? Drzá to dáma ,chtěla z tebe servat kůži,potvora smradlavá.
|
12.12.2011 - 23:29
valerie: Jů,pohádka pro dospělé a jestli nezemřeli...Vtipné a fakt ty obrázky od Lady k tomu patří.
|
12.12.2011 - 23:24
zelená víla: uf...
|
12.12.2011 - 22:23
Bíša: t.
|
12.12.2011 - 16:28
umělec2: A von ten Bíša má asi pravdu.(nejen on)
|
12.12.2011 - 13:22
umělec2: Zajímavě psáno i pojato tedy dojato z toho sem.
|
12.12.2011 - 11:31
Květka Š.: Lištičko,to je krásný...
mohla jsi to dát do básní. |
12.12.2011 - 09:04
Pevya: :-D
|
12.12.2011 - 09:00
šuměnka: už pro ten název, pro síly dračí
pro tvory bájné šumných žen do veršů k tobě nyní kráčím pro let, co střemhlav rozkřídlen...:) |
11.12.2011 - 22:48
Bíša: Melodie duše***
|
11.12.2011 - 00:23
valerie: Kde končí naděje začíná zoufalství,často se tím zaobírám.Ať zvony zní !!!
|
09.12.2011 - 23:07
Mbonita: zní...
|
09.12.2011 - 21:51
hloubavá: Naděje, pokud trvá, dobře je.
|
09.12.2011 - 21:18
isisleo: ..hmm..život nám může odejmout cokolivek..
..ale naději nikdy.. |
09.12.2011 - 17:07
|
09.12.2011 - 13:55
Kars: Víra je naděje
|
09.12.2011 - 12:21
Květka Š.: Básnička je bezva
ale ty zvony raději...polední... |
09.12.2011 - 11:06
Liška76: A to snad nikdo nedokáže proto byla je a bude:)
|
09.12.2011 - 11:01
Psavec: Naděje neumírá pokud ji sami nepohřbíme.
|


