Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře k dílům uživatele :
05.12.2011 - 17:30
krizekkk: Jo, moc hezká věc. st :-)
05.12.2011 - 15:57
Elisha: Musí to být očista duše i těla,
závidím, ale žít tak bych neuměla.
05.12.2011 - 15:52
jc senior: kolem stád již řadu let
na bujném koni dusal trávu,
a dnes, málem už kmet
po aréně honí krávu
:o)
05.12.2011 - 15:22
Liška76: Děkuju:))
05.12.2011 - 15:10
kavec: Liška76: také se začnu asi bát . Moc dobrá a navazuje i takovou atmosféru . Jirka
05.12.2011 - 15:09
kavec: Liška76: opravdu moc pěkná básenka .Jirka
05.12.2011 - 15:03
Psavec: Moc pěkná, zavzpomínal jsem si na mladá léta na vesnici, kdy bylo všude plno koní.
05.12.2011 - 12:33
Květka Š.: moc pěkný...moc.
05.12.2011 - 10:50
Liška76: Děkuji moc:)
05.12.2011 - 10:09
carodejka: Ach,.. doba, kdy člověk vnímal kolem sebe vše krásněji než dnes, hezká básnička.
05.12.2011 - 09:57
labuť: Závidím těm, kteří v té době žili, kdyby to šlo, vsákla bych se tam...
05.12.2011 - 09:47
hloubavá: Pěkná, vážně pěkná!
05.12.2011 - 09:34
labuť: Za některé věci se platí krutě.
05.12.2011 - 00:50
enigman: 521...
04.12.2011 - 16:15
Liška76: Dík za radu jak to opravit:)..Z
04.12.2011 - 16:08
Elisha: St-át se sluhou věčným
tak to vážně nechci
jít tím hvozdem - nikdy
04.12.2011 - 16:03
Liška76: Děkuji:))
04.12.2011 - 15:08
hloubavá: A sakra - vášnivě pěkná!
04.12.2011 - 14:57
CULIKATA: Asi se začnu bát:-))
04.12.2011 - 14:54
G.P.: Hmmm, no jo, je to taková countryovka. Jen trošku nepřehledná se mi zdá (graficky). A prosím, prosím - "zpráva v televizi" je česky se "z"...

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku