Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
14.12.2011 - 17:28
Jan Šoller: Liška76: Já chci taky pusinku, hezká:-)
|
14.12.2011 - 14:03
carodejka: Moc hezké, já si pod tím představila sílu dračího mládí a bezmoc stáří.
|
14.12.2011 - 13:24
vodnar: uspávání s pohádkou z lesů vod a strání
|
14.12.2011 - 12:20
Liška76: Psavec: Mbonita: Mario de Janeiro: labuť: Květka Š.: Kajuta: jc senior: enigman: carodejka: Bíša: Děkuji za tak krásné komentáře:)
|
14.12.2011 - 11:03
Psavec: Tahle se bude dětem moc líbit.
|
14.12.2011 - 06:54
|
14.12.2011 - 06:14
|
13.12.2011 - 23:26
enigman: pořád jsme děti...jdu hají...
|
13.12.2011 - 22:54
Kajuta: Doporučují čtyři děti z pěti. :)
|
13.12.2011 - 22:53
enigman: dá...
|
13.12.2011 - 22:33
Bíša: t.
|
13.12.2011 - 19:32
Mbonita: něžná láskyplnost:-)
|
13.12.2011 - 12:22
Liška76: Děkuji:)))
|
13.12.2011 - 12:10
carodejka: Roztomilá, hravá, prostě krásné vešování pro děti.
|
13.12.2011 - 12:02
Supermartonátor: Pěkné, povedlo se.
|
13.12.2011 - 11:52
Květka Š.: To je tak hezký...já už bych usínala..
|
13.12.2011 - 10:54
labuť: Škoda, že nejsem dítětem... :-)
|
13.12.2011 - 10:32
Mario de Janeiro: Rozkošná minutka s tvou něžnou básničkou...takhle bych chtěl usínat
|
13.12.2011 - 09:31
Liška76: Kajuta: Bravo našel..Samuel Beckett:)Jenže pak mi rybáře přišlo líto...takže v rybář konec se dočkal(někdy se ženy dají přirovnat k bohu)
|
12.12.2011 - 23:51
valerie: Zem duní kopyty stád,
tvůj podkoní je stále mlád, já chtěla bych ho znát. Všechno tam voní,kvete. Zastav se prosím, světe! Ať navždy žije, ten od koní a krav. |


