Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
07.12.2011 - 09:12
šuměnka: neznám - však dnes jsem seznámena
a i mně tepe rudo v stěnách vén, které tělo znají zcela... s Carmillou bych si rozuměla :)) |
07.12.2011 - 06:50
Mbonita: ráda se k Tobě vracím..
|
06.12.2011 - 19:59
Bíša: ***
|
06.12.2011 - 15:37
Kars: Stařec a moře, zbyde jen hoře
|
06.12.2011 - 15:10
Psavec: Moc pěkně se mi četla. Rybáři jsou vytrvalí, tak se snad dočká. Zítra přidám básničku: Mořská panna, tak se na ni podívej.
|
06.12.2011 - 14:13
Mario de Janeiro: ...i já jsem občas podkoní
|
06.12.2011 - 14:10
Mario de Janeiro: Na koněéééé!!!
|
06.12.2011 - 14:07
Mario de Janeiro: Málokdy se zázrak stane
zlaté rybky vychytané láska kdesi za obzorem ztroskotala se svým vorem.. |
06.12.2011 - 13:19
Liška76: Děkuji Vám moc:)
|
06.12.2011 - 11:00
Květka Š.: Ano,i moře má čas...
to je pěkná báseň...ST. |
06.12.2011 - 10:50
šuměnka: dusotu koní uvykl můj sluch
větrným hřívám uvykl můj zrak do volných hřbetů sedá Neposluch pobídne k trysku horkost naomak... |
06.12.2011 - 10:23
|
06.12.2011 - 09:59
Liška76: Děkuji já žít bych zas tak chtěla
s dobou nic však nenadělám:) |
06.12.2011 - 09:41
hloubavá: Pokud nečeká na mořskou pannu, má šanci, že se dočká. :-)
|
06.12.2011 - 08:51
enigman: zlatý časy...
|
06.12.2011 - 08:06
Mbonita: mít v srdci čisto je ta největší výhra...krásný
|
05.12.2011 - 18:09
Liška76: myslím,myslím co se ještě dá..jo aha..už se červenám:)))
|
05.12.2011 - 18:06
|
05.12.2011 - 17:47
Bíša: Krásná idylka***
|
05.12.2011 - 17:45
krizekkk: Miluju rychlost... :-( st :-)
|


