Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře k dílům uživatele :
07.12.2011 - 09:12
šuměnka: neznám - však dnes jsem seznámena
a i mně tepe rudo v stěnách
vén, které tělo znají zcela...
s Carmillou bych si rozuměla :))
07.12.2011 - 06:50
Mbonita: ráda se k Tobě vracím..
06.12.2011 - 19:59
Bíša: ***
06.12.2011 - 15:37
Kars: Stařec a moře, zbyde jen hoře
06.12.2011 - 15:10
Psavec: Moc pěkně se mi četla. Rybáři jsou vytrvalí, tak se snad dočká. Zítra přidám básničku: Mořská panna, tak se na ni podívej.
06.12.2011 - 14:13
Mario de Janeiro: ...i já jsem občas podkoní
06.12.2011 - 14:10
Mario de Janeiro: Na koněéééé!!!
06.12.2011 - 14:07
Mario de Janeiro: Málokdy se zázrak stane
zlaté rybky vychytané
láska kdesi za obzorem
ztroskotala se svým vorem..
06.12.2011 - 13:19
Liška76: Děkuji Vám moc:)
06.12.2011 - 11:00
Květka Š.: Ano,i moře má čas...
to je pěkná báseň...ST.
06.12.2011 - 10:50
šuměnka: dusotu koní uvykl můj sluch
větrným hřívám uvykl můj zrak
do volných hřbetů sedá Neposluch
pobídne k trysku horkost naomak...
06.12.2011 - 10:23
šuměnka: ..z mraků filiálky..
/ lidské umění /
známka na obálky
nebe balení...
06.12.2011 - 09:59
Liška76: Děkuji já žít bych zas tak chtěla
s dobou nic však nenadělám:)
06.12.2011 - 09:41
hloubavá: Pokud nečeká na mořskou pannu, má šanci, že se dočká. :-)
06.12.2011 - 08:51
enigman: zlatý časy...
06.12.2011 - 08:06
Mbonita: mít v srdci čisto je ta největší výhra...krásný
05.12.2011 - 18:09
Liška76: myslím,myslím co se ještě dá..jo aha..už se červenám:)))
05.12.2011 - 18:06
zenge: já také nejsem jen honák
koní a dobytka...:)
St
05.12.2011 - 17:47
Bíša: Krásná idylka***
05.12.2011 - 17:45
krizekkk: Miluju rychlost... :-( st :-)

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku