Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře k dílům uživatele :
08.12.2011 - 10:37
Mario de Janeiro: Zdáli vidíš blízký pohled
to dokáže dalekohled
ty jsi také sledována
okulárem toho pána
je to myslím myslivec
chytí lišku za límec
(nebo na límec?)
08.12.2011 - 10:27
šuměnka: těsný v prsou, těsný v pase
až ten kožich bude mít
odstřelí ji jako prase
bez parády...ať je klid...:DD

**sorry za drsnější verše, nešlo to jinak...:)
08.12.2011 - 10:13
Liška76: Děkuju za komenty k věru nevońavé říkance:))
08.12.2011 - 10:05
G.P.: Carmilla,
ta holka se mi líbila,
než to svoje druhé "l"
někde v lese ztratila...
:-)
08.12.2011 - 09:56
kavec: Mi to připomíná pana Ladu a jeho kouzelné obrázky
kmotry lišky a zvířátek ...
Moc pěkná básenka a mi se líbí Jirka .
08.12.2011 - 09:53
G.P.: Vlání koňských hřív
a vítr ve vlasech
a slunce na tvářích
a splynout s hřbetem koně
na pláních.
To chtěl bych
jako dřív...
08.12.2011 - 09:51
G.P.: Mario de Janeiro: Nemůžu, mám vlka... :-)
08.12.2011 - 09:47
jc senior: volný v prsou, těsný v pase
tchoř poťouchle zachechtá se,
o sladkostech nech si zdát
a kožich bude akorát
**
08.12.2011 - 09:35
Kuskus Pruhovaná: ...ve dvou se to lépe smrdí...tak nějak to je ...;-)))
08.12.2011 - 00:19
enigman: na vorvaně...
07.12.2011 - 21:10
jc senior: ... dobře hozená síť, rybáři...
***
07.12.2011 - 20:30
jc senior: Jako text písně, zpěvně sympatické dílo.
***
07.12.2011 - 17:36
krizekkk: Říká se jim tiší blázni. Oprávněně. st :-)
07.12.2011 - 17:28
Liška76: Děkuji:)
07.12.2011 - 17:15
umělec2: 520 koní hodlám zkusit ve ferrari Enzo a moc se na to těším. A děkuji za komentář. A taky za průpovídky. A taky za toto dílo. A taky vůbec, že se to sluší. Taky se to musí!!!
07.12.2011 - 16:13
Liška76: Tak to je dobře:)Děkuji.
07.12.2011 - 15:56
s.e.n: Nečekal jsem marně,také jsem věřil
bez tebe lásko,jako bych nežil.

Hezky ukončené, líbí se mi.
07.12.2011 - 12:17
Květka Š.: Tu slanou chuť těla
tu jeho žena chtěla...ST.
07.12.2011 - 09:48
s.e.n: Sedí a čeká -to líto mně je,
ať vstane a jde, hledá,
a snad ji najde.
07.12.2011 - 09:15
šuměnka: jo, 520 koní pod zadkem
a štreka dlouhých klikatic
co nekončí a les je jejich lem
či louky, moře, skály u hranic...

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku