Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
08.12.2011 - 10:37
Mario de Janeiro: Zdáli vidíš blízký pohled
to dokáže dalekohled ty jsi také sledována okulárem toho pána je to myslím myslivec chytí lišku za límec (nebo na límec?) |
08.12.2011 - 10:27
šuměnka: těsný v prsou, těsný v pase
až ten kožich bude mít odstřelí ji jako prase bez parády...ať je klid...:DD **sorry za drsnější verše, nešlo to jinak...:) |
08.12.2011 - 10:13
Liška76: Děkuju za komenty k věru nevońavé říkance:))
|
08.12.2011 - 10:05
|
08.12.2011 - 09:56
kavec: Mi to připomíná pana Ladu a jeho kouzelné obrázky
kmotry lišky a zvířátek ... Moc pěkná básenka a mi se líbí Jirka . |
08.12.2011 - 09:53
G.P.: Vlání koňských hřív
a vítr ve vlasech a slunce na tvářích a splynout s hřbetem koně na pláních. To chtěl bych jako dřív... |
08.12.2011 - 09:51
G.P.: Mario de Janeiro: Nemůžu, mám vlka... :-)
|
08.12.2011 - 09:47
jc senior: volný v prsou, těsný v pase
tchoř poťouchle zachechtá se, o sladkostech nech si zdát a kožich bude akorát ** |
08.12.2011 - 09:35
Kuskus Pruhovaná: ...ve dvou se to lépe smrdí...tak nějak to je ...;-)))
|
08.12.2011 - 00:19
enigman: na vorvaně...
|
07.12.2011 - 21:10
jc senior: ... dobře hozená síť, rybáři...
*** |
07.12.2011 - 20:30
jc senior: Jako text písně, zpěvně sympatické dílo.
*** |
07.12.2011 - 17:36
krizekkk: Říká se jim tiší blázni. Oprávněně. st :-)
|
07.12.2011 - 17:28
Liška76: Děkuji:)
|
07.12.2011 - 17:15
umělec2: 520 koní hodlám zkusit ve ferrari Enzo a moc se na to těším. A děkuji za komentář. A taky za průpovídky. A taky za toto dílo. A taky vůbec, že se to sluší. Taky se to musí!!!
|
07.12.2011 - 16:13
Liška76: Tak to je dobře:)Děkuji.
|
07.12.2011 - 15:56
s.e.n: Nečekal jsem marně,také jsem věřil
bez tebe lásko,jako bych nežil. Hezky ukončené, líbí se mi. |
07.12.2011 - 12:17
Květka Š.: Tu slanou chuť těla
tu jeho žena chtěla...ST. |
07.12.2011 - 09:48
|
07.12.2011 - 09:15
šuměnka: jo, 520 koní pod zadkem
a štreka dlouhých klikatic co nekončí a les je jejich lem či louky, moře, skály u hranic... |


