Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
09.12.2011 - 10:50
enigman: neumírá...
|
09.12.2011 - 10:49
umělec2: Zimní královna od Arakainu to je to co si teď pustím...
|
09.12.2011 - 10:35
|
09.12.2011 - 10:19
šuměnka: Naděje až poslední
by v řadě padnout měla... V naději noc se rozední a černý havran zbělá...:) |
09.12.2011 - 09:42
|
09.12.2011 - 08:07
Zasr. romantik: Cítím tchoře a jeho smrádek,
co jen mi to připomíná? Už to mám! Vokáleč, ten malý hrádek! :o)) |
08.12.2011 - 22:49
Psavec: Moc jsem se pobavil, díky.
|
08.12.2011 - 21:44
zelená víla: směju se, neumím tedy vtipné a rýmované komentáře, ale dobrý.. není nad to umět někoho rozesmát a to se ti podařilo..
|
08.12.2011 - 20:05
enigman: s kotvou...
|
08.12.2011 - 20:04
Liška76: Děkuju moc..jsem ráda,že pobavila.
|
08.12.2011 - 18:09
hloubavá: Někdy se čekání vyplatí!
|
08.12.2011 - 17:54
hloubavá: Ježíšmarjá - já se směju nahlas!!! :-)
|
08.12.2011 - 17:47
Bíša: Ještě že to nebyl skunk americký...
|
08.12.2011 - 17:41
Bíša: Skvělé! Ve vzkazu více....
|
08.12.2011 - 13:33
Kars: Tchoř se nedá jen tak chytit, a když ano, je hrozně cítit
|
08.12.2011 - 13:08
krizekkk: Haha. :-) st
|
08.12.2011 - 13:03
Květka Š.: Jen ať větrá dáma zdatně
prý už dlouho je jí špatně... |
08.12.2011 - 12:50
labuť: Ať je vůně nebo smrádek
jen když v noře není hádek |
08.12.2011 - 10:54
Liška76: Červená se liška v noře..nápadů by bylo moře..tchoř prožívá hoře..teplotu má choře:(
|
08.12.2011 - 10:48
Mario de Janeiro: V hoře tchoř se lišce dvoří
liška Ryška láskou hoří otevře svou noru tchoři tchoř se v noru rychle noří... |


