Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře k dílům uživatele :
09.12.2011 - 10:50
enigman: neumírá...
09.12.2011 - 10:49
umělec2: Zimní královna od Arakainu to je to co si teď pustím...
09.12.2011 - 10:35
jc senior: Snažím se odstraňovat morové značky,
ne vždy jsem úspěšný...
**
09.12.2011 - 10:19
šuměnka: Naděje až poslední
by v řadě padnout měla...

V naději noc se rozední
a černý havran zbělá...:)
09.12.2011 - 09:42
labuť: Věřím v naději,
že rozezní stromy
v aleji
09.12.2011 - 08:07
Zasr. romantik: Cítím tchoře a jeho smrádek,
co jen mi to připomíná?
Už to mám!
Vokáleč, ten malý hrádek!
:o))
08.12.2011 - 22:49
Psavec: Moc jsem se pobavil, díky.
08.12.2011 - 21:44
zelená víla: směju se, neumím tedy vtipné a rýmované komentáře, ale dobrý.. není nad to umět někoho rozesmát a to se ti podařilo..
08.12.2011 - 20:05
enigman: s kotvou...
08.12.2011 - 20:04
Liška76: Děkuju moc..jsem ráda,že pobavila.
08.12.2011 - 18:09
hloubavá: Někdy se čekání vyplatí!
08.12.2011 - 17:54
hloubavá: Ježíšmarjá - já se směju nahlas!!! :-)
08.12.2011 - 17:47
Bíša: Ještě že to nebyl skunk americký...
08.12.2011 - 17:41
Bíša: Skvělé! Ve vzkazu více....
08.12.2011 - 13:33
Kars: Tchoř se nedá jen tak chytit, a když ano, je hrozně cítit
08.12.2011 - 13:08
krizekkk: Haha. :-) st
08.12.2011 - 13:03
Květka Š.: Jen ať větrá dáma zdatně
prý už dlouho je jí špatně...
08.12.2011 - 12:50
labuť: Ať je vůně nebo smrádek
jen když v noře není hádek
08.12.2011 - 10:54
Liška76: Červená se liška v noře..nápadů by bylo moře..tchoř prožívá hoře..teplotu má choře:(
08.12.2011 - 10:48
Mario de Janeiro: V hoře tchoř se lišce dvoří
liška Ryška láskou hoří
otevře svou noru tchoři
tchoř se v noru rychle noří...

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku