Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře k dílům uživatele :
21.12.2011 - 19:46
Psavec: Děkujeme za přání,
přesně v Liščím podání.

Přeji pohodové svátky.
21.12.2011 - 18:41
Liška76: Zasr. romantik: umělec2: severanka: Květka Š.: Jan Šoller: enigman: Elisha: Moc děkuji a veselé a šťastný přeji:)
21.12.2011 - 18:22
umělec2: Romantik to řekl přesně i za mne. Moc pěkné.
21.12.2011 - 17:59
Elisha: Jéé, ta je krásná - i Tobě šťastné a veselé!!
21.12.2011 - 12:48
enigman: a bacha na led...
21.12.2011 - 12:32
Zasr. romantik: Koleda, koleda lištičko,
dík za pěkné přáníčko!
ST!
21.12.2011 - 10:48
Květka Š.: Pěkné Vánoce...
21.12.2011 - 09:32
Jan Šoller: Pěknýýý, připomělo mi to dětství a některé babky na pavlači, když křičeli, žebroto!!!, zavolám na vás es en bééé.Ty to většinou pak zchytali sprškou syrových vajec:-)), co zasely, to sklidily:-))
21.12.2011 - 08:54
severanka: :-) koleda,koleda,no teda!
Nááápodobně!Krásné svátky!
20.12.2011 - 21:29
zenge: já také mrtvý milovat nemohu ;-:
20.12.2011 - 20:29
radek oslov: ale ty milují živí dobrý
20.12.2011 - 20:18
Elisha: Je to vážně dobrý..ST
20.12.2011 - 10:02
Liška76: zelená víla: vodnar: Jan Šoller: Kajuta: krizekkk: Bíša:Děkuji za krásné komentáře:)
20.12.2011 - 10:01
Kars: Pravda, na měsíc se ňák zapomíná,
je patronem milenců, se říká
a umí mlčet
ST
20.12.2011 - 09:34
vodnar: mrtví jsou v nás
a spolu s námi jdou
naší etapou
20.12.2011 - 07:07
Kajuta: Zajímavý přídomek k luně. :)
20.12.2011 - 06:43
krizekkk: Kainar a Ty... :-) Hezkýýý
19.12.2011 - 19:51
Bíša: Měsíc je můj patron věrný
bude i při mém rozprášení...
19.12.2011 - 19:20
Psavec: Zaujala, Lištičko.
19.12.2011 - 19:17
Jan Šoller: Krááásnééé a ty klíííny, nóóó:-)
1 ... 168|169|170|171|172|173|174|175|176 ... 180

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku