Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
21.12.2011 - 19:46
|
21.12.2011 - 18:41
Liška76: Zasr. romantik: umělec2: severanka: Květka Š.: Jan Šoller: enigman: Elisha: Moc děkuji a veselé a šťastný přeji:)
|
21.12.2011 - 18:22
umělec2: Romantik to řekl přesně i za mne. Moc pěkné.
|
21.12.2011 - 17:59
Elisha: Jéé, ta je krásná - i Tobě šťastné a veselé!!
|
21.12.2011 - 12:48
enigman: a bacha na led...
|
21.12.2011 - 12:32
|
21.12.2011 - 10:48
Květka Š.: Pěkné Vánoce...
|
21.12.2011 - 09:32
Jan Šoller: Pěknýýý, připomělo mi to dětství a některé babky na pavlači, když křičeli, žebroto!!!, zavolám na vás es en bééé.Ty to většinou pak zchytali sprškou syrových vajec:-)), co zasely, to sklidily:-))
|
21.12.2011 - 08:54
severanka: :-) koleda,koleda,no teda!
Nááápodobně!Krásné svátky! |
20.12.2011 - 21:29
zenge: já také mrtvý milovat nemohu ;-:
|
20.12.2011 - 20:29
radek oslov: ale ty milují živí dobrý
|
20.12.2011 - 20:18
Elisha: Je to vážně dobrý..ST
|
20.12.2011 - 10:02
Liška76: zelená víla: vodnar: Jan Šoller: Kajuta: krizekkk: Bíša:Děkuji za krásné komentáře:)
|
20.12.2011 - 10:01
|
20.12.2011 - 09:34
|
20.12.2011 - 07:07
Kajuta: Zajímavý přídomek k luně. :)
|
20.12.2011 - 06:43
krizekkk: Kainar a Ty... :-) Hezkýýý
|
19.12.2011 - 19:51
Bíša: Měsíc je můj patron věrný
bude i při mém rozprášení... |
19.12.2011 - 19:20
Psavec: Zaujala, Lištičko.
|
19.12.2011 - 19:17
Jan Šoller: Krááásnééé a ty klíííny, nóóó:-)
|


