Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
19.12.2011 - 18:50
Liška76: jc senior: Ano milujeme.
|
19.12.2011 - 17:50
jc senior: Mrtvé milovat můžeme...
** |
19.12.2011 - 15:17
enigman: je odrazem...
|
19.12.2011 - 14:40
zelená víla: mrtvých láska je v nás.. navždy..
|
19.12.2011 - 12:56
Liška76: šuměnka: Severka: Kapka: j.m.: Dota Slunská: donne: Děkuju že jste četli:)
|
19.12.2011 - 12:55
Liška76: šuměnka: Máš pravdu...zůstávají v nás:)
|
19.12.2011 - 12:26
Kapka: věrně nás měsíc provází
na cestách možná posledních zlatou svou tvář zas nastaví než navždy se všem rozední |
19.12.2011 - 12:01
šuměnka: i mrtví milují - svými slovy
odkazy dalším v řadě dní obrazy, písní - všechno poví tu lásku první, poslední...:) |
19.12.2011 - 11:04
donne: Zaujalo.ST
|
19.12.2011 - 10:11
Severka: Přijde mi to jako poskládané z několika textů písní, taková koláž, pod kterou je jeho tvář ukrytá...
|
19.12.2011 - 09:07
j.m.: Mrtví milují,ale jinak,elektronicky.
|
19.12.2011 - 08:42
Dota Slunská: a přesto vzpurně věříme, pro záchranu nejen ideálů.
|
15.12.2011 - 21:32
Agniezka: hezká :)
|
15.12.2011 - 08:52
s.e.n: Poslední naděje,
to je ta kapka co zvlaží rty okoralé a dodá víru,že po vůli člověku, se stane. |
15.12.2011 - 08:36
s.e.n: Dojímavý příběh.Velmi mne zaujal.
A moc dobře se čte. |
15.12.2011 - 06:47
krizekkk: :-) st
|
14.12.2011 - 22:48
Pevya: Miloučká :) Půjčím si ji pro mláďátka :)
|
14.12.2011 - 20:53
Elisha: láskyplná
|
14.12.2011 - 19:32
s.e.n: Vidím, že to s dětmi umíš.
také je vždy potěšíš.-myslím si já. |
14.12.2011 - 18:43
Elisha: Krásná..
|


