Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
04.12.2011 - 14:21
Bíša: Hmm!
|
04.12.2011 - 13:53
Mario de Janeiro: Nejezděte s Liškou!
Pouze na Lišce... |
04.12.2011 - 13:04
CULIKATA: Už si ji pěji lištičko:-))
|
04.12.2011 - 13:02
carodejka: Moc, moc, pěkná.))
|
04.12.2011 - 11:29
|
04.12.2011 - 10:54
Liška76: Já Vám moc děkuji:))
|
03.12.2011 - 22:43
gabkin: ani od Věry, ani od Bohuslava..... to je od lišky.....
|
03.12.2011 - 21:36
zenge: to je vod Věry Martinů? :)
|
03.12.2011 - 20:49
Bíša: Smutné verše v próze...
|
03.12.2011 - 20:41
Liška76: Já děkuji..pokud by se někomu povedlo muziku k ní napsat je text jeho..s radostí daruji:))Vážně jsem ráda že čtete a svůj názor odešlete:)
|
03.12.2011 - 20:37
hloubavá: Jo, souhlasím, zhudebnělá by zněla!
|
03.12.2011 - 20:19
|


