Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře k dílům uživatele :
04.12.2011 - 14:21
Bíša: Hmm!
04.12.2011 - 13:53
Mario de Janeiro: Nejezděte s Liškou!
Pouze na Lišce...
04.12.2011 - 13:04
CULIKATA: Už si ji pěji lištičko:-))
04.12.2011 - 13:02
carodejka: Moc, moc, pěkná.))
04.12.2011 - 11:29
Lucijena: líbí..líbí..líbí :) moc.

L.
04.12.2011 - 10:54
Liška76: Já Vám moc děkuji:))
03.12.2011 - 22:43
gabkin: ani od Věry, ani od Bohuslava..... to je od lišky.....
03.12.2011 - 21:36
zenge: to je vod Věry Martinů? :)
03.12.2011 - 20:49
Bíša: Smutné verše v próze...
03.12.2011 - 20:41
Liška76: Já děkuji..pokud by se někomu povedlo muziku k ní napsat je text jeho..s radostí daruji:))Vážně jsem ráda že čtete a svůj názor odešlete:)
03.12.2011 - 20:37
hloubavá: Jo, souhlasím, zhudebnělá by zněla!
03.12.2011 - 20:19
jc senior: Jako text k písničkářskému songu...
:o)
***

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku