Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře k dílům uživatele :
22.12.2011 - 18:56
Špáďa: Ssss... se směju srdečně!
22.12.2011 - 14:30
Psavec: Supr, skvělá, senzační,
sněžná slípka skotačí.
22.12.2011 - 13:23
Liška76: Květka Š.: stačí srdíčko skáču samou spokojeností:))Děkuju:)
22.12.2011 - 13:08
Květka Š.: Sem se smála,senza,samé St,St,St,St,St...
Stačí?
22.12.2011 - 11:54
Liška76: labuť: ladné linky laskavé, labutí lásky laskají leckteré lidičky:)
22.12.2011 - 11:43
labuť: Ssssssáfra, to byl sešup... :-)
22.12.2011 - 11:06
hanele m.: mám mezery - netuším co je spocíval!
22.12.2011 - 10:58
Liška76: Mario de Janeiro: Moc děkuji za krásný koment...žiješ a to je mooc dobře:)
22.12.2011 - 10:55
Mario de Janeiro: Málokdy čtu texty dvakrát, tady jsem si to dopřál a pochutnal si...znamení, že ještě žiju..
22.12.2011 - 10:45
Mario de Janeiro: Ale uměle
a taky vesele
Dííííííííííííííííííííííííííííííííííííky!
22.12.2011 - 10:44
Liška76: Mario de Janeiro: sněžná slípka sestry seslala se sadistickým saxofonistou se spustili sexumilujícímu,sklerotickému slimákovi sloužili,solili...spolu snili,spali,souložili...stále se snažili:)
22.12.2011 - 10:33
Mario de Janeiro: ...a sadistický saxofonista solí solí starý samočinný samopal sloužící slepým sklerotickým slimákům spolu se skleněnou silně světélkující spirálou k sněhobílému snění o sličné slípce...
22.12.2011 - 10:18
hašlerka: sem seknu supertipáka, smekám :o)

ST!
22.12.2011 - 10:10
Dota Slunská: Samá aliterační:)
22.12.2011 - 09:16
Liška76: krizekkk: Ty máš, ale pamatováka:))Kdyby ses rozhodl přeci jenom otevřít salon na odstraňování vrásek..nezmeškám otvíračku..jo poctivá klempířina:)))
22.12.2011 - 09:07
krizekkk: Koleda, koleda Liško
ať máš plné bříško.
Ať máš srdce plné lásky
nepřipusť si nikdy vrásky. :-)
22.12.2011 - 09:05
labuť: Přání nám do uší krásně zní
pro oči je to pastva
Já Tobě lištičko popřeji
ať k Tobě kráčí pohoda a láska
22.12.2011 - 08:26
Liška76: Psavec: Petr Hanka: Bíša: Moc děkuji a ˇveselé a šťastný přeji:))
22.12.2011 - 01:39
Petr Hanka: Hrozně moc roztomilé a nekonvenční přání, přeji i Tobě rozjímání milá paní, ať k mání je štěstího nůše, buď šťastna Tvá duše :-)).
21.12.2011 - 20:25
Bíša: I mé přání k Tobě letí***
1 ... 167|168|169|170|171|172|173|174|175 ... 180

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku