Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
22.12.2011 - 18:56
Špáďa: Ssss... se směju srdečně!
|
22.12.2011 - 14:30
Psavec: Supr, skvělá, senzační,
sněžná slípka skotačí. |
22.12.2011 - 13:23
Liška76: Květka Š.: stačí srdíčko skáču samou spokojeností:))Děkuju:)
|
22.12.2011 - 13:08
Květka Š.: Sem se smála,senza,samé St,St,St,St,St...
Stačí? |
22.12.2011 - 11:54
Liška76: labuť: ladné linky laskavé, labutí lásky laskají leckteré lidičky:)
|
22.12.2011 - 11:43
labuť: Ssssssáfra, to byl sešup... :-)
|
22.12.2011 - 11:06
hanele m.: mám mezery - netuším co je spocíval!
|
22.12.2011 - 10:58
Liška76: Mario de Janeiro: Moc děkuji za krásný koment...žiješ a to je mooc dobře:)
|
22.12.2011 - 10:55
Mario de Janeiro: Málokdy čtu texty dvakrát, tady jsem si to dopřál a pochutnal si...znamení, že ještě žiju..
|
22.12.2011 - 10:45
|
22.12.2011 - 10:44
Liška76: Mario de Janeiro: sněžná slípka sestry seslala se sadistickým saxofonistou se spustili sexumilujícímu,sklerotickému slimákovi sloužili,solili...spolu snili,spali,souložili...stále se snažili:)
|
22.12.2011 - 10:33
Mario de Janeiro: ...a sadistický saxofonista solí solí starý samočinný samopal sloužící slepým sklerotickým slimákům spolu se skleněnou silně světélkující spirálou k sněhobílému snění o sličné slípce...
|
22.12.2011 - 10:18
|
22.12.2011 - 10:10
Dota Slunská: Samá aliterační:)
|
22.12.2011 - 09:16
Liška76: krizekkk: Ty máš, ale pamatováka:))Kdyby ses rozhodl přeci jenom otevřít salon na odstraňování vrásek..nezmeškám otvíračku..jo poctivá klempířina:)))
|
22.12.2011 - 09:07
krizekkk: Koleda, koleda Liško
ať máš plné bříško. Ať máš srdce plné lásky nepřipusť si nikdy vrásky. :-) |
22.12.2011 - 09:05
labuť: Přání nám do uší krásně zní
pro oči je to pastva Já Tobě lištičko popřeji ať k Tobě kráčí pohoda a láska |
22.12.2011 - 08:26
Liška76: Psavec: Petr Hanka: Bíša: Moc děkuji a ˇveselé a šťastný přeji:))
|
22.12.2011 - 01:39
Petr Hanka: Hrozně moc roztomilé a nekonvenční přání, přeji i Tobě rozjímání milá paní, ať k mání je štěstího nůše, buď šťastna Tvá duše :-)).
|
21.12.2011 - 20:25
Bíša: I mé přání k Tobě letí***
|


