Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
26.12.2011 - 09:09
s.e.n: A tobě Lištičko honem,
snažím se popřát to nej...nej... v roce Novém, neboť už je tu blízko, ať přinese tobě ještě štístko. |
26.12.2011 - 07:02
hloubavá: Krásná uspávanka!
|
25.12.2011 - 21:13
Elisha: Moc povedená...
|
25.12.2011 - 09:52
hloubavá: Tak tahle je "fajnová"!!! :-)
|
25.12.2011 - 09:03
hloubavá: :-)
|
25.12.2011 - 08:35
hloubavá: Sakra, sakra, skutečně skvělá! Skláním se.
|
25.12.2011 - 08:21
|
24.12.2011 - 15:47
krizekkk: Sněžná slípka...Originální. :-)
|
24.12.2011 - 11:22
umělec2: Ničí a klíčí - dobré veru tak
|
23.12.2011 - 23:20
carodejka: Nádhera Lištičko, krásné Vánoce.
|
23.12.2011 - 22:05
Liška76: labuť: pravdu máš a dokonce se i vrátila:)
|
23.12.2011 - 21:42
labuť: Smutná, ale navždy určitě nezmizela, srdce je schránka a mysl vzpomínku uchovává...
|
23.12.2011 - 18:36
Liška76: Psavec: Bíša: Moc děkuji:)
|
23.12.2011 - 17:43
Psavec: Moc hezky jsi poskládala slovíčka.
|
23.12.2011 - 17:36
Bíša: ***
|
23.12.2011 - 17:01
Bíša: Skvělé sykavky!
|
23.12.2011 - 14:52
Kapka: Báseň se mi moc líbí...
ST |
23.12.2011 - 12:43
|
23.12.2011 - 02:22
enigman: skokodák...
|
22.12.2011 - 19:42
Mirka Hedbávná: Slovo (s)něžné slepice strávilo svět?
|


