Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře k dílům uživatele :
28.12.2011 - 21:51
Bíša: Hmm...
28.12.2011 - 21:44
Mbonita: pravé přátele si hýčkám
28.12.2011 - 19:03
Tomáš: Velmi vtipné a opravdu ¨srandovní¨! :-)) ST
28.12.2011 - 18:58
donne: Pěkně jsi to sepsala.
28.12.2011 - 18:55
jc senior: Což tak to přátelství rovnou přeskočit..?
:o)
28.12.2011 - 16:05
hloubavá: Přátel mám pár - a lásku mezi sebe netaháme (jsou to samé ženské)! S chlapy nejvýš kamarádím. :-)
28.12.2011 - 14:56
Kars: Přátelství, to je svaté poselství
28.12.2011 - 14:45
Psavec: Láska je zhouba přátelství.
28.12.2011 - 14:30
Queer: ST
28.12.2011 - 14:21
Květka Š.: Moc pěkně napsáno...ST.
28.12.2011 - 14:20
Queer: hravé, kouzelné... ST
28.12.2011 - 14:07
Queer: ***Jen krátká vzpomínka chladí mi tváře
brzy tě uvítá polární záře.
***
to je dokonalé ...wow...ST
28.12.2011 - 14:03
Mario de Janeiro: Přátelství je láska bez nároků...
28.12.2011 - 13:59
severanka: Krásně napsané!Souhlasím!
28.12.2011 - 13:17
ivkaja: To je skvělé! a mooc ti rozumím! Přátelství je většinou tak hezké, čisté, protože nežádá, neočekává, nechce vlastnit a brát. Ale v lásce běžné lidské, se děje pravý opak... Inu, "ještě" nejsme andělé..:-))
Krásně zpracované téma!!
28.12.2011 - 12:14
Queer: *Jedno nebezpečí na přátelství však číhá
občas se zrodí z něj láska živá.
Potom pak zraňuje, bodá a pálí
kde jsou ty doby kdy jsme se smáli?
***
Přesně!!! ST
28.12.2011 - 09:49
umělec2: To je tedy slov na s. Sakra
27.12.2011 - 18:32
Liška76: enigman: Elisha: hloubavá: umělec2: carodejka: Moc děkuji:))
27.12.2011 - 15:06
enigman: některé momenty neblednou...
26.12.2011 - 10:34
jc senior: koleda, koleda pro lišku
že nemá blešky v kožíšku
:o)
Dík za milé přání!
1 ... 165|166|167|168|169|170|171|172|173 ... 180

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku