Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře k dílům uživatele :
30.12.2011 - 09:10
Liška76: Queer: Byl to velmi moudrý chlap,co koně měl hodně rád..bílá hříva, mléčná srst..nesu pro ni ovsa hrst
pak mé prsty v copánky hřívu zapletou, vypustím krásu v žíních zakletou...česal koně rád:)Děkuji:))
30.12.2011 - 09:04
Liška76: Psavec: enigman: Liška děkuje:)Dobrá sázka:)
30.12.2011 - 00:07
Psavec: Taky si vsadím.
29.12.2011 - 23:13
enigman: hazardu neholduji ale v tomhle případě sázím...
29.12.2011 - 20:56
Queer: … nedýchám, čekám tiše
co víš ještě z koňské říše?
co dál budeš vyprávět ?
co pověděl ti tvůj praděd?
29.12.2011 - 20:49
Bíša: Pěkná rodinná nostalgie***
29.12.2011 - 18:01
zelená víla: tak jsem chtěla napsat něco duchaplného, ovšem se usmívám enigmanovu komentu z homolků a ještě víc tvé reakci... tedy normálně jsi mě sestřelila :-)
29.12.2011 - 17:55
Liška76: enigman: Záleží na tom se kterou spíš..asi?
29.12.2011 - 17:51
enigman: to mi připomíná...co je víc manželka nebo matka?...
29.12.2011 - 17:48
zelená víla: já sázím :-)
29.12.2011 - 17:03
jc senior: Příběh v anilinových barvách...
:o)
29.12.2011 - 16:27
Květka Š.: A ten příběh pokračoval
Anilin to taky zastal
kobylek víc obskočil
tím ve světě se proslavil.
(Jako ten nebožtík Rin.)
29.12.2011 - 16:21
Elisha: ST četla jsem jedním dechem..
29.12.2011 - 15:51
cítímpřežívám..já: Tak to je krásný příběh :),
skoro slzu na kraji oka mám,
st! Ti pro štěstí posílám,
ať můžeš mít skvostný let či běh
"Rine :)!"
29.12.2011 - 11:16
umělec2: Přál jsem si mít přátele. I s kamarádů mohou být, někdy. Přátelství není láska bez nároků si myslím. Přátelství nemůže být jednostranné. Mám přítele a je to čas.
29.12.2011 - 10:33
Siorak: Mario de Janeiro: Skutečná láska je víc, než přátelství a je i bez nároků. Ovšem je to děsivě vzácná komodota. :-)
29.12.2011 - 10:31
Siorak: Dobrá myšlenka - přátelství x láska. Ovšem poetičnost - mám to ohodnotit upřímně nebo vánočně? ;-)
29.12.2011 - 01:28
labuť: Přátelství... to pravé je cennější než láska.
29.12.2011 - 01:02
Kapika: super! skvělá sněhová skládačka!
29.12.2011 - 00:58
Kapika: lištičko jedna přemilá
tvá koleda se mi líbila
kéž by se vskutku splnilo,
že by mě v práci žádné děcko nezlobilo...
1 ... 164|165|166|167|168|169|170|171|172 ... 180

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku