Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
30.12.2011 - 09:10
Liška76: Queer: Byl to velmi moudrý chlap,co koně měl hodně rád..bílá hříva, mléčná srst..nesu pro ni ovsa hrst
pak mé prsty v copánky hřívu zapletou, vypustím krásu v žíních zakletou...česal koně rád:)Děkuji:)) |
30.12.2011 - 09:04
Liška76: Psavec: enigman: Liška děkuje:)Dobrá sázka:)
|
30.12.2011 - 00:07
Psavec: Taky si vsadím.
|
29.12.2011 - 23:13
enigman: hazardu neholduji ale v tomhle případě sázím...
|
29.12.2011 - 20:56
Queer: … nedýchám, čekám tiše
co víš ještě z koňské říše? co dál budeš vyprávět ? co pověděl ti tvůj praděd? |
29.12.2011 - 20:49
Bíša: Pěkná rodinná nostalgie***
|
29.12.2011 - 18:01
zelená víla: tak jsem chtěla napsat něco duchaplného, ovšem se usmívám enigmanovu komentu z homolků a ještě víc tvé reakci... tedy normálně jsi mě sestřelila :-)
|
29.12.2011 - 17:55
Liška76: enigman: Záleží na tom se kterou spíš..asi?
|
29.12.2011 - 17:51
enigman: to mi připomíná...co je víc manželka nebo matka?...
|
29.12.2011 - 17:48
zelená víla: já sázím :-)
|
29.12.2011 - 17:03
jc senior: Příběh v anilinových barvách...
:o) |
29.12.2011 - 16:27
Květka Š.: A ten příběh pokračoval
Anilin to taky zastal kobylek víc obskočil tím ve světě se proslavil. (Jako ten nebožtík Rin.) |
29.12.2011 - 16:21
Elisha: ST četla jsem jedním dechem..
|
29.12.2011 - 15:51
cítímpřežívám..já: Tak to je krásný příběh :),
skoro slzu na kraji oka mám, st! Ti pro štěstí posílám, ať můžeš mít skvostný let či běh "Rine :)!" |
29.12.2011 - 11:16
umělec2: Přál jsem si mít přátele. I s kamarádů mohou být, někdy. Přátelství není láska bez nároků si myslím. Přátelství nemůže být jednostranné. Mám přítele a je to čas.
|
29.12.2011 - 10:33
Siorak: Mario de Janeiro: Skutečná láska je víc, než přátelství a je i bez nároků. Ovšem je to děsivě vzácná komodota. :-)
|
29.12.2011 - 10:31
Siorak: Dobrá myšlenka - přátelství x láska. Ovšem poetičnost - mám to ohodnotit upřímně nebo vánočně? ;-)
|
29.12.2011 - 01:28
labuť: Přátelství... to pravé je cennější než láska.
|
29.12.2011 - 01:02
Kapika: super! skvělá sněhová skládačka!
|
29.12.2011 - 00:58
Kapika: lištičko jedna přemilá
tvá koleda se mi líbila kéž by se vskutku splnilo, že by mě v práci žádné děcko nezlobilo... |


