Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
30.12.2011 - 23:03
blue: nevím čím to.. ale poslední dobou se mi nedaří ani jedno, vlastně nic :) vše zlé je ale k něčemu dobré.. snad.. tak přeji, ať máš přátel co nejvíc, a každý ať je kamarád ;)
|
30.12.2011 - 23:00
blue: zajímavé,... jako stará báje... :)
|
30.12.2011 - 22:57
blue: děkuji a přeji Tobě to samé :)
|
30.12.2011 - 22:26
Kars: Díky liško bystrouško, pošimrám tě na ouško
a zašeptám, že požehnání do nového roku ti od srdce dám |
30.12.2011 - 22:08
Mbonita: Ze srdce přeji vše nej
|
30.12.2011 - 21:00
Javavia: děkuji za milé přání a posílám zpět,
hodně lásky, štěstí, zdraví a radostný svět |
30.12.2011 - 20:15
Bíša: Přání roztomilé***
|
30.12.2011 - 19:57
carodejka: Moc hezké, také ti přeji lásku, pohodu a zdraví.
|
30.12.2011 - 19:43
Zasr. romantik: Dobře! ST! Ti taky přeju.
|
30.12.2011 - 15:45
zenge: standartní ST z nadstandartního pokoje :)
|
30.12.2011 - 15:37
charibeja: Upíry mám ráda, ale Carmillu znám jen od Le Fanua. :) Krásná báseň :)
|
30.12.2011 - 14:50
j.m.: Když rok s rokem se sejdou,máš pravdu,přání ti moc nejdou.Odpust mi mou upřímnost,o to častější budu u tebe host.
|
30.12.2011 - 14:41
|
30.12.2011 - 13:41
Elisha: Na oplátku taky vše to nej nej..
|
30.12.2011 - 12:58
jc senior: Přeji ti hojnost všeho, čeho se nedostává mně. A mně se toho nedostává dost.
** |
30.12.2011 - 11:49
charibeja: Tobě také. :)
|
30.12.2011 - 11:47
Květka Š.: Lištičko,tak i Tobě,liščatům a vůbec všem jen to nejlepší a po celý rok.
|
30.12.2011 - 11:34
Bambulka: ... i jedna z nausnic je nekdy vic nez nic...
... nehledej druhou, kopie ne rovna originalu, to lepe nove dve do paru ;-) A ano, staci malickost...treba pisnicka nebo smich v ozvenach... ST, zivotne krasna... |
30.12.2011 - 11:26
Bambulka: Liška76: Kdo jednou jim propadl, navzdy je ztracen :-) Kone, laska moje, ted uz zel vzdalena, vsak vim, co to znamena, citit vitr a pot koni, bezet, splynout a zit jen pro tu chvili, jen pro ni...
Dekuji, listicko, krasne takto cestovat v case ;-) |
30.12.2011 - 11:23
Queer: Také přeji krásné chvíle, co trvají déle
Mít se dobře není hřích, je to prostě skvělé… |


