Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
02.01.2012 - 12:43
j.m.: Tenkrát na pasece byl veliký hic,a tak jsem tě svalil ve stínu borovic.Divoký chtíč je záludný milenec,od klíštěte na zadku zůstal mi pupenec.
|
02.01.2012 - 12:41
Tomáš Přidal: Moc pěkná....ST!
|
02.01.2012 - 11:58
nejsembásník: krása ... cítím tu vůni ...
|
02.01.2012 - 11:28
Květka Š.: Jejda,čte se to hmmmm...
ale skutečnost,ách.♥. |
02.01.2012 - 11:02
Psavec: Tvá báseň je žhavá.
|
02.01.2012 - 10:55
donne: Tvá báseň smyslům lahodí,představa živá touhu navodí.
|
02.01.2012 - 10:34
Liška76: Dota Slunská: Ano vše to bylo velmi silné..a ta vůně..není nad milování v lese:)))Děkuji
|
02.01.2012 - 10:32
Liška76: Siorak: Ty to máš daleko do lesa?:)))
|
02.01.2012 - 10:31
|
02.01.2012 - 10:23
Siorak: Tohle mi nedělej, jse v práci. Jdu si dát studenou sprchu.
|
02.01.2012 - 09:21
GABER: Krásný...
|
02.01.2012 - 08:41
Liška76: enigman: To je pravda:))
|
02.01.2012 - 08:37
enigman: doma je doma...
|
01.01.2012 - 18:48
Liška76: Bíša: blue: carodejka: Elisha: carodejka: Elisha: G.P.: hloubavá: charibeja: j.m.: Javavia: jc senior: Kapka: Kars: Květka Š.: Mbonita: Psavec: Queer: Zasr. romantik: zenge: Moooc Vám děkuji zlatíčka modroučká:))
|
01.01.2012 - 18:41
G.P.: přání - i ta neumělá,
zdají se mi zkrátka skvělá, protože si přejeme víc, než vlastně umíme říct... |
01.01.2012 - 09:28
charibeja: Nádhera. ST. :)
|
31.12.2011 - 12:47
Psavec: Děkuji za přání, které ze srdce opětuji.
|
31.12.2011 - 08:29
hloubavá: Vyprávěj, Lištičko! Já už tiše naslouchám. :o)))
|
31.12.2011 - 08:04
hloubavá: Také ti přeji nadstandard - a plné hrstě!
|
30.12.2011 - 23:06
blue: krásné..
|


