Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
08.01.2012 - 20:27
|
08.01.2012 - 20:18
také bych chtěl poznat více dam,
alespoň jednu, vždyť jsem sám |
08.01.2012 - 20:07
Psavec: Ta se moc povedla, bezvadná.
|
08.01.2012 - 19:32
zenge: jako Lišák píšeš líp:-)
ST tip |
08.01.2012 - 19:30
Liška76: G.P.: :))Asi o tom něco víš:))Chichi:)))
|
08.01.2012 - 19:24
|
08.01.2012 - 19:23
Liška76: G.P.: Děkuji:))
|
08.01.2012 - 19:20
G.P.: Růžové brýle přebarví nebe,
v růžových brýlích, viděl jsem Tebe... ;-) |
08.01.2012 - 19:15
6thSun: půvabné :-)
|
08.01.2012 - 19:08
Maryje...: pěkná....umíš psát i jako Lišák :)
st. |
08.01.2012 - 17:50
Kars: Ouha, stůj, jsi moje touha, bez tebe nelze žít, leda živořit
|
08.01.2012 - 17:47
Kars: Ano
|
08.01.2012 - 17:23
Liška76: šuměnka: Jelikož žena šumných kvalit byla
s vůní šampusu mé ego odstřelila:)Děkuju:) |
08.01.2012 - 17:20
šuměnka: poznal jsem
pouště rozpraskané a vítr síly tahounů ledovou zem kde mráz je pánem a nebe v barvách neonů poznal jsem ženy krev a mlíko horoucí, tmavé, necudné nadzvih´ jsem lem a zkusil přikout sám sebe k jedné...řekla...ne...:) |
08.01.2012 - 16:56
Liška76: Bíša: Ano životní jen ne z mého života:)Děkuji:))
|
08.01.2012 - 16:54
Liška76: Paulmatthiole: Ano to je pravda:)Děkuji:)
|
08.01.2012 - 16:53
Bíša: Životní poznání!
|
08.01.2012 - 16:38
Paulmatthiole: Mohlo by být nebezpečné popisovat krásy cizokrajných žen v bezprostřední blízkosti některé z českých dam... špatně sloužící paměť je milosrdná :-)
|
08.01.2012 - 16:28
radek oslov: není to paměť,či jen písmenko St
|
08.01.2012 - 16:27
Liška76: Elisha: Jojo jsou to kaňouři:))
|


