Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře k dílům uživatele :
08.01.2012 - 20:27
Mbonita: Opusy na krásu:-)

ST
08.01.2012 - 20:18
také bych chtěl poznat více dam,
alespoň jednu, vždyť jsem sám
08.01.2012 - 20:07
Psavec: Ta se moc povedla, bezvadná.
08.01.2012 - 19:32
zenge: jako Lišák píšeš líp:-)
ST tip
08.01.2012 - 19:30
Liška76: G.P.: :))Asi o tom něco víš:))Chichi:)))
08.01.2012 - 19:24
G.P.: Světák o svých láskách
mluviti by neměl.
Možná je džentlmen,
dělá, že zapomněl...
08.01.2012 - 19:23
Liška76: G.P.: Děkuji:))
08.01.2012 - 19:20
G.P.: Růžové brýle přebarví nebe,
v růžových brýlích, viděl jsem Tebe... ;-)
08.01.2012 - 19:15
6thSun: půvabné :-)
08.01.2012 - 19:08
Maryje...: pěkná....umíš psát i jako Lišák :)
st.
08.01.2012 - 17:50
Kars: Ouha, stůj, jsi moje touha, bez tebe nelze žít, leda živořit
08.01.2012 - 17:47
Kars: Ano
08.01.2012 - 17:23
Liška76: šuměnka: Jelikož žena šumných kvalit byla
s vůní šampusu mé ego odstřelila:)Děkuju:)
08.01.2012 - 17:20
šuměnka: poznal jsem
pouště rozpraskané
a vítr síly tahounů
ledovou zem
kde mráz je pánem
a nebe v barvách neonů
poznal jsem
ženy krev a mlíko
horoucí, tmavé, necudné
nadzvih´ jsem lem
a zkusil přikout
sám sebe k jedné...řekla...ne...:)
08.01.2012 - 16:56
Liška76: Bíša: Ano životní jen ne z mého života:)Děkuji:))
08.01.2012 - 16:54
Liška76: Paulmatthiole: Ano to je pravda:)Děkuji:)
08.01.2012 - 16:53
Bíša: Životní poznání!
08.01.2012 - 16:38
Paulmatthiole: Mohlo by být nebezpečné popisovat krásy cizokrajných žen v bezprostřední blízkosti některé z českých dam... špatně sloužící paměť je milosrdná :-)
08.01.2012 - 16:28
radek oslov: není to paměť,či jen písmenko St
08.01.2012 - 16:27
Liška76: Elisha: Jojo jsou to kaňouři:))
1 ... 156|157|158|159|160|161|162|163|164 ... 180

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku