Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře k dílům uživatele :
08.01.2012 - 16:27
Liška76: No já nevím, třeba to bylo na Kypru..to ta paměť:))
08.01.2012 - 16:24
Elisha: Na tohle jim paměť slouží, už méně, po čem vedle srdce touží.
08.01.2012 - 16:14
...to se povedlo,ale ne kyprééé
08.01.2012 - 15:54
Liška76: Siorak: Když píšu jak chlap..ber to naopak..mamku nee muže:))
08.01.2012 - 15:50
Rezkaaa: Moc pěkné :)
08.01.2012 - 15:44
Siorak: :-) Máš po boku dámu? Snad né mámu?
08.01.2012 - 15:28
Liška76: Pro každého tady z modra
jedna volná místenka
rozdávat je brzy hodlám
lepší než-li sítěnka:)
07.01.2012 - 22:07
Špáďa: Mraveneček v lese
těžkou kládu nese,
až má z toho splín.

Na snížení váhy,
mravenečku drahý,
prý pomáhá klín!
07.01.2012 - 20:10
Špáďa: Tvůj vlaček nemá jízdní řád,
přesto všem modráskům chci ho přát.
07.01.2012 - 16:19
střelkyně1: onehdá jsem takovému jednomu namazala medem sedací/zvedací část...juj to bylo přenádherné čtyřčárkové cé...jeden by nevěřil jakou mají mravenci hlasitou říji...:-)
07.01.2012 - 08:23
labuť: Dokud v nás žije touha život má správný směr a Ty jsi poslala kousek radosti a hned je líp... :-)
07.01.2012 - 06:48
bethy: Ano ano. V lese se dají dělat věci...
St. A kdyby to šlo, tak alespoň 5x
07.01.2012 - 00:22
enigman: lze...ale není to ono...
06.01.2012 - 23:02
Jajas: Povedená a velmi:)
06.01.2012 - 22:32
Liška76: ttragelaf: Můj názor je, že každý autor ba každý člověk má svůj osobitý..te´d jak to napsat..prostě já tomu říkám pach, stopa, otisk..můžu říct, že pár autorů co zde píší mám pod kůží..a poznám je kdekoliv, ne všechny to nejde i přesto, že je mnoho kvalitních děl a skvělých autorek a autorů..nelze splynout s každým.Nekoukám na to kdo píše,ale co..někdy to lahodí uším,někdy srdci, duši jindy to má kouzlo myšlenky...a občas to má úplně vše..a to jsou díla těch co mám pod kůží:))
06.01.2012 - 21:36
Liška76: Mbonita: Tys pro mnohé ten šál:))Díky:)
06.01.2012 - 21:35
Mbonita: zač by život stál
kdyby lásky šál kolem nás nevlál...:-)

ST
06.01.2012 - 20:01
Liška76: Kajuta: správně a ta jeho bílá fusekle se mi taky líbí:)
Turf je turf:))Dík
06.01.2012 - 19:46
Kajuta: Mým koňským favoritem je legendární Eclipse, ryzáček, co se narodil při zatmění slunce..
06.01.2012 - 18:25
Bíša: !!!*
1 ... 157|158|159|160|161|162|163|164|165 ... 180

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku