Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
09.01.2012 - 13:52
Liška76: Mario de Janeiro: Máš štěstí můžeš:))Děkuju:)
|
09.01.2012 - 13:49
Mario de Janeiro: štěstí je, dokud o tom můžeme přemýšlet...
|
09.01.2012 - 13:46
Liška76: Mbonita: Lišku baví když se bavíš:))
|
09.01.2012 - 13:35
Mbonita: vtipálku:-))
|
09.01.2012 - 13:03
Liška76: enigman:Ta první mini je z toho vtipu:))
|
09.01.2012 - 12:52
|
09.01.2012 - 12:43
enigman: času dost...v paměti host...
|
09.01.2012 - 12:38
Liška76: enigman: vrrr:))
|
09.01.2012 - 12:35
enigman: to je miniliška...
|
09.01.2012 - 12:11
labuť: :-))
|
09.01.2012 - 11:19
Liška76: s.e.n: Rozmaru již
bylo dost, nechám staré pro přesnost:))Děkuji:))) |
09.01.2012 - 11:17
s.e.n: Rozmarná je to Lištička. Které má číslo?
zůstává 76, nebo... 77? |
09.01.2012 - 10:45
Liška76: Siorak: nee to jest liška čistotná:)
|
09.01.2012 - 10:40
Květka Š.: To je ale pěkný...
|
09.01.2012 - 10:38
Siorak: A neměla blechy?
|
09.01.2012 - 09:00
Kars: Díky za usměvavé ráno, liščí dámo :-)
|
09.01.2012 - 05:42
krizekkk: Perlíš. st :-)
|
09.01.2012 - 05:41
krizekkk: Povedená. st :-)
|
08.01.2012 - 21:09
Liška76: Mbonita: labuť: Děkuji za návštěvu:)))
|
08.01.2012 - 20:45
labuť: Měl i dělat zápisky, aby k stáru mohl vydat vzpomínky...
|


