Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
06.01.2012 - 14:11
Siorak: Moc povedená.
|
06.01.2012 - 14:11
Kapka: Štěstí - vyhnout se smůle.
Může se radovat kdo umí milovat. |
06.01.2012 - 14:02
carodejka: Jede jede mašinka, kouří se jí z komínka, moc hezká.
|
06.01.2012 - 13:30
Liška76: Můj názor je, že každý autor ba každý člověk má svůj osobitý..te´d jak to napsat..prostě já tomu říkám pach, stopa, otisk..můžu říct, že pár autorů co zde píší mám pod kůží..a poznám je kdekoliv, ne všechny to nejde i přesto, že je mnoho kvalitních děl a skvělých autorek a autorů..nelze splynout s každým.Nekoukám na to kdo píše,ale co..někdy to lahodí uším,někdy srdci, duši jindy to má kouzlo myšlenky...a občas to má úplně vše..a to jsou díla těch co mám pod kůží:))
|
06.01.2012 - 13:18
ttragelaf: Liška76: Zkusim dál myslet: Bude otázka estetické produkce otázkou estetického vnímání? Bude. Líbí se ženám jiné věci než mužům? Myslím tím tvary budov, obrazových rámů, siluety zvířat, ráz krajiny, rytmus melodie. Jsou nějaké tendence v preferenci? Co do formy asi ano - nevím, jestli žena najde inspiraci ve chcíplé kočce za plotem jako Verlaine. Co do obsahu ale také: mouchu (ta moucha) z pavoučí (ten pavouk) sítě bude vytahovat jen žena (pokud to není masařka ). Dají se poznat anonymní verše co do autorky anebo autora? A kdy je podstatné se takhle ptát? Budu tytéž verše pak hodnotit jinak?
|
06.01.2012 - 09:51
Liška76: ttragelaf:Jo čoveče teď jsi mne dostal..to je jako kdyby ses zeptal jaký je rozdíl mezi mužem a ženou(tedy vnitřní, ne ten na první pohled)Občas píšu jako muž,ale nikdy to nebude jako od chlapa..protože se jen snažím vcítit do chlapskej pocitů, chutí, přání, potřeb...ale nikdy jím nebudu:))
|
06.01.2012 - 09:40
ttragelaf: Je jistě rozdíl mezi mužským a ženským kloboukem.
Je rozdíl, mezi ženským a mužským couváním. Jaký je rozdíl mezi mužskou a ženskou poezií? Lze to žensky i mužsky vystihnout? |
05.01.2012 - 20:46
s.e.n: Kořeněný zákusek-
leckdo by si slupl. |
05.01.2012 - 12:46
E.T.Jane: Hladká,něžná.. hezká!
|
05.01.2012 - 12:32
s.e.n: Já myslím, že něco hledáme stále.
|
05.01.2012 - 11:08
jc senior: Hledání víry je to nejtěžší hledání a nikdy nekončí...
*** |
05.01.2012 - 10:32
krizekkk: To je silný...
|
05.01.2012 - 10:31
krizekkk: Kdyby lásky nebylo, to by se snad nežilo... :-) st
|
05.01.2012 - 10:30
krizekkk: Je to o koních? :-)
|
05.01.2012 - 10:29
krizekkk: Přátelství je když... :-)
|
05.01.2012 - 10:20
Liška76: ttragelaf: Tož dobrá..nechávám..ocáskem stopy zametám:)Dík
|
05.01.2012 - 10:14
ttragelaf: Liška76: .... ne, že o to absolutně nestojíš. Ty by jsi o to stála, ale Země se pootočila..... tudíž už o to nemůžeš stát.... tak jsi to řekla, si myslím - anebo to tak čtu (.......a nechej mňa při tom)
|
05.01.2012 - 07:38
labuť: Někdy to hledání bývá těžké a někdy je lehké ztratit...
|
04.01.2012 - 23:53
enigman: nebo dopředu...
|
04.01.2012 - 22:47
Bíša: STIP!***
|


