Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
06.01.2012 - 18:08
střelkyně1: to drobné slovíčko touha je dosti podstatné...vysekávám poklonu č.2:-))
|
06.01.2012 - 17:50
charibeja: Tohle se ti opravdu povedlo. :)
|
06.01.2012 - 17:33
Psavec: Tady Ti vyseknu velkou poklonu.
|
06.01.2012 - 17:26
Verena: Vždy je z čeho se radovat :-)
|
06.01.2012 - 17:22
G.P.: Tak tohle je bez debaty,
mravenčí mi snad i paty :-) |
06.01.2012 - 16:09
druza: jasný ST... fakt škoda, že se třeba jen jednou za týden nedá dát SST :-) ... a já bych teda raději celoživotní permici, ne jen měsíční jízdenku... ;-)
|
06.01.2012 - 15:54
Elisha: Za mě esté, apropó, nebyla by k mání měsíční jízdenka??
|
06.01.2012 - 15:48
jc senior: Každý máme svoji stanici "Touha", jen ten vláček nezmeškat...
*** |
06.01.2012 - 15:41
severanka: ...a jedeém...
|
06.01.2012 - 15:19
Maryje...: ...touha nás podporuje v žití.....
ST. |
06.01.2012 - 15:15
Maryje...: moc pěkná...
někdy zase stojíme o toho,kdo nás vůbec nehledá.... |
06.01.2012 - 15:00
zvířenka: Kaplo mi to do situace. ..Člověk by rád "odehnal" nebo odvrátil s úctou...a tak,aby nenechal tři tečky naděje. A to je setsakra těžký. Ale taky úlevný,když se to povede. Snad nejsem mimo mísu v tom,jak to chápu..
Pěkné,věru...děkujem |
06.01.2012 - 14:51
Liška76: Květka Š.: Místenky zdarma:)
|
06.01.2012 - 14:50
Květka Š.: Moc pěkné,..růžový vláček
až do stanice láska.Jedéééém. |
06.01.2012 - 14:49
Liška76: WAYWARD: Jak je to s tou potrefenou husou?
|
06.01.2012 - 14:48
WAYWARD: ...ano,nemohou,neb nemůžou :) ST
|
06.01.2012 - 14:42
j.m.: Veselme se,už se štěstí na podnose nese!Pod nos.
|
06.01.2012 - 14:29
WAYWARD: ...opravdu je z čeho se radovat, život bez touhy však nelze milovat! ST
|
06.01.2012 - 14:29
kavec: Mašinky to já mohu , skoro půl svého života jsem byl mezi nima . Podařila se Jirka
|
06.01.2012 - 14:13
Liška76: Siorak: Kapka: Děkuju:)
|


