Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
09.01.2012 - 21:50
Bíša: :o))
|
09.01.2012 - 21:50
gabkin: že je liška k zulíbání,
o tom se již neblafe, když vám jednou milý páni, se liška schová do kafe. |
09.01.2012 - 21:28
Kapika: jé, to je milé!
|
09.01.2012 - 20:36
jc senior: to jedenkrát lákal lišku
hloupý zajíc do pelíšku, ač galantně se lišce dvoře skončil u lištiček v noře :o) |
09.01.2012 - 19:14
Liška76: Špáďa: Mnohokrát děkuji a nápodobně:)))
|
09.01.2012 - 19:09
Špáďa: Dodatečně díky a do nového roku hodně snažení a málo smažení (a když tak jen bez tuku a na ohni od buku).
Ať Ti píše liščí brk! |
09.01.2012 - 18:07
Liška76: Elisha: Jojo:))
|
09.01.2012 - 17:54
Elisha: Ty jedna liško podšitá
Tvůj pseudo se vším počítá zvlášť to spaní na lišku mám na mysli v pelíšku |
09.01.2012 - 17:10
krizekkk: A bude hůř... :-)
|
09.01.2012 - 17:09
Liška76: krizekkk: Co už pár křížků vepsané do kožíšku má:))
|
09.01.2012 - 16:59
krizekkk: Liška bystrouška. :-) st
|
09.01.2012 - 16:19
Liška76: Špáďa: Víš kolik by to stálo?A navíc mě ani klempíři
nechtěj opravovat:( |
09.01.2012 - 16:09
Špáďa: A zas tě přeoperují na pořádnou ženskou, dnes je možné téměř všechno! {|;-))}
|
09.01.2012 - 16:09
Tomáš: Znám jednu lišku, Bystroušku. Ale ty jsi BySTroočka!
|
09.01.2012 - 16:06
Liška76: Špáďa: :))))))))Děkuju:)
|
09.01.2012 - 15:54
Špáďa: Asis tu paměť moc uležel,
a plno vůní nasála si..., v kartách ti vyšly kule, žel, tak půjdeš zítra na sál, asi... |
09.01.2012 - 14:20
Liška76: Mario de Janeiro: Máš pravdu taky tomu moc nerozumím:))Předložka, ponožka achjo:)
|
09.01.2012 - 14:18
Liška76: Mario de Janeiro: Ale vrátíš vcelku s neojetým vzorkem?:))
|
09.01.2012 - 13:58
Mario de Janeiro: ...to je na mě moc složitý...zkusím si to zítra přečíst znovu.
|
09.01.2012 - 13:55
Mario de Janeiro: Chlape zatracená..moh bys mi ji na chvilku pučit?
|


