Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře k dílům uživatele :
04.01.2012 - 20:46
Queer: líbí :)
04.01.2012 - 19:57
blue: bolavá
04.01.2012 - 19:49
Liška76: druza:Také jeden co pozná
kudy vede pěšina:)Díky:)
04.01.2012 - 19:45
druza: kdo se bojí
do lesa nesmí
to rčení znám
proto do lesa
nikdy nechodím sám
... výborné... ST
04.01.2012 - 19:36
druza: už bych jen opakoval... takže prostě ST
04.01.2012 - 18:15
Elisha: velmi emotivně a trefně posaný pocit - jak neublížit, ale odehnat-
04.01.2012 - 16:57
Liška76: Mario de Janeiro: Ty snad držíš celibát či co?:))Dík
04.01.2012 - 16:44
Psavec: Bílých vran není moc vidět.
04.01.2012 - 16:16
Mario de Janeiro: Stojí mu tak hledá
dá mu nebo nedá...
04.01.2012 - 16:09
Liška76: severanka: Siorak: Kapka: Moc dík:)
04.01.2012 - 16:09
Liška76: šuměnka: tyty ty šumná ženo..to je jinak zamýšleno:)
Chtěla jsem tím říct, že občas tě někdo hledá i přesto, že ty o to vůbec nestojíš:))
04.01.2012 - 15:29
severanka: Hezké!
04.01.2012 - 15:18
šuměnka: k anotaci:

nechci mentorovat
ale kdo o to nestojí - nehledá...:)
04.01.2012 - 14:57
Siorak: Dobrá!
04.01.2012 - 14:44
Kapka: Líbí se mi
04.01.2012 - 13:40
střelkyně1: já se úplně zasnila...naprosto kouzelně napsaná...až jsem se roztoužila:-))
04.01.2012 - 10:59
šuměnka: jdou nejdou
co na tom sejde
důležitá je ta snaha
že přání v druhé vejdou
ať láska z touhy vzejde
ať cit jí napomáhá...:)
03.01.2012 - 22:40
labuť: Safra, v lese se ale dějí věci... :-))
03.01.2012 - 17:55
Ennie: Krásné,pravdivé...neboť přátelství je někdy jak silná skála,a pokud se nesrovná ta skála se zemí,tak je to opravdu pravé přátelství...:)
03.01.2012 - 16:14
Liška76: Mario de Janeiro: Hmmm ty také znáš:)))
1 ... 160|161|162|163|164|165|166|167|168 ... 180

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku