Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
04.01.2012 - 20:46
Queer: líbí :)
|
04.01.2012 - 19:57
blue: bolavá
|
04.01.2012 - 19:49
Liška76: druza:Také jeden co pozná
kudy vede pěšina:)Díky:) |
04.01.2012 - 19:45
|
04.01.2012 - 19:36
druza: už bych jen opakoval... takže prostě ST
|
04.01.2012 - 18:15
Elisha: velmi emotivně a trefně posaný pocit - jak neublížit, ale odehnat-
|
04.01.2012 - 16:57
Liška76: Mario de Janeiro: Ty snad držíš celibát či co?:))Dík
|
04.01.2012 - 16:44
Psavec: Bílých vran není moc vidět.
|
04.01.2012 - 16:16
Mario de Janeiro: Stojí mu tak hledá
dá mu nebo nedá... |
04.01.2012 - 16:09
Liška76: severanka: Siorak: Kapka: Moc dík:)
|
04.01.2012 - 16:09
Liška76: šuměnka: tyty ty šumná ženo..to je jinak zamýšleno:)
Chtěla jsem tím říct, že občas tě někdo hledá i přesto, že ty o to vůbec nestojíš:)) |
04.01.2012 - 15:29
severanka: Hezké!
|
04.01.2012 - 15:18
|
04.01.2012 - 14:57
Siorak: Dobrá!
|
04.01.2012 - 14:44
Kapka: Líbí se mi
|
04.01.2012 - 13:40
střelkyně1: já se úplně zasnila...naprosto kouzelně napsaná...až jsem se roztoužila:-))
|
04.01.2012 - 10:59
šuměnka: jdou nejdou
co na tom sejde důležitá je ta snaha že přání v druhé vejdou ať láska z touhy vzejde ať cit jí napomáhá...:) |
03.01.2012 - 22:40
labuť: Safra, v lese se ale dějí věci... :-))
|
03.01.2012 - 17:55
Ennie: Krásné,pravdivé...neboť přátelství je někdy jak silná skála,a pokud se nesrovná ta skála se zemí,tak je to opravdu pravé přátelství...:)
|
03.01.2012 - 16:14
Liška76: Mario de Janeiro: Hmmm ty také znáš:)))
|


