Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
11.01.2012 - 16:06
Psavec: Údolí mládí se změnilo jako já.
|
11.01.2012 - 14:49
Liška76: Špáďa: Zase jsi mne dostal:))Dík za nyny komentík:))Víš jak ztěží
liška prchá z Zoo co se střeží?:(To víš želvičky udělaj frnk, ale já:)) |
11.01.2012 - 14:47
severanka: ...naštěstí já do přírody mám to kousek,
napíšu ti adresu na ubrousek!? Nebo ti ji přednesu...:-) |
11.01.2012 - 14:45
Špáďa: V Praze nejsem žádný novic,
za vzduchem jdu do Klánovic. Maj’-li srdce s duší splín, zavítám zas na Petřín. Též v Prokopském údolí tělo, mysl odbolí. A jak vyhnat z hlavy zmatek? V pražské ZOO u zvířátek. Večer potom sednu k modru, duše ocitne se v dobru. Moje drahá, buď si jistá, každý Pražák má svá místa. Prostě naši zlatou Prahu dovede si užít v blahu. |
11.01.2012 - 14:45
Liška76: kavec: Jsem ráda, že jsi došel až sem:))Díky:))
|
11.01.2012 - 14:42
kavec: Já zas chodím moc často k rybníkům a na soutoky dvou řek Ostravice a Odry . Moc pěkná básenka Jirka .
|
11.01.2012 - 13:23
|
11.01.2012 - 13:23
carodejka: Moc hezké, ty nestárneš s přírodou ale MLÁDNEŠ,))
|
11.01.2012 - 13:19
Liška76: Kars: Doufám, že v paměti máš lepší pořádek než já:)Tedy že, tam nemáš takej brajgl jako já:)Pokud ano tož pojď se toulat pospolu:))Děkuji!
|
11.01.2012 - 13:07
Kars: Toulám se tebou :-)
|
11.01.2012 - 13:06
Kars: Chceš li být šťastná, jdi do lesa,
srdce tvé tam jistě zaplesá, krásou tou, jak to moje připrocházkou básní tvou ST |
11.01.2012 - 12:39
Liška76: WhiteSkull: Dobře se ti zdá, do údolíčka daleko tak utíkám sem:)))
|
11.01.2012 - 12:33
WhiteSkull: ...zajímavé ...spíše se mi zdá, že to údolí je zde ...v modru:) ...
|
11.01.2012 - 12:28
Liška76: Mbonita: Paulmatthiole: Děkuji:)
|
11.01.2012 - 12:25
Mbonita: mé místo srdcové se zove..Zalíbené:-)
|
11.01.2012 - 12:18
Paulmatthiole: V lese se chodí pohodově... v Praze jsem viděl horaly, jak po procházce Prahou padli a spali jako zabití... dlažba je prostě dlažba :-/
Lesní prostory mi jsou mnohem milejší :-) |
11.01.2012 - 11:13
Liška76: Květka Š.: ano stárne a mění bohužel:)Dík:))
|
11.01.2012 - 11:12
Liška76: enigman: ty máš vždy připravenej plán a řešení:))
|
11.01.2012 - 11:12
Květka Š.: To víš že má...údolí mládí to stárne s námi...
|
11.01.2012 - 11:08
enigman: v horách je fajn...a když se neudržíš na špičkách...skutálíš se do údolí...
|


