Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře k dílům uživatele :
11.01.2012 - 16:06
Psavec: Údolí mládí se změnilo jako já.
11.01.2012 - 14:49
Liška76: Špáďa: Zase jsi mne dostal:))Dík za nyny komentík:))Víš jak ztěží
liška prchá
z Zoo co se střeží?:(To víš želvičky udělaj frnk, ale já:))
11.01.2012 - 14:47
severanka: ...naštěstí já do přírody mám to kousek,
napíšu ti adresu
na ubrousek!?
Nebo ti ji přednesu...:-)
11.01.2012 - 14:45
Špáďa: V Praze nejsem žádný novic,
za vzduchem jdu do Klánovic.
Maj’-li srdce s duší splín,
zavítám zas na Petřín.

Též v Prokopském údolí
tělo, mysl odbolí.
A jak vyhnat z hlavy zmatek?
V pražské ZOO u zvířátek.

Večer potom sednu k modru,
duše ocitne se v dobru.
Moje drahá, buď si jistá,
každý Pražák má svá místa.
Prostě naši zlatou Prahu
dovede si užít v blahu.
11.01.2012 - 14:45
Liška76: kavec: Jsem ráda, že jsi došel až sem:))Díky:))
11.01.2012 - 14:42
kavec: Já zas chodím moc často k rybníkům a na soutoky dvou řek Ostravice a Odry . Moc pěkná básenka Jirka .
11.01.2012 - 13:23
Liška76: Kars: Děkuji za koment krásný
v lese potkáme se
to je jasný:))
11.01.2012 - 13:23
carodejka: Moc hezké, ty nestárneš s přírodou ale MLÁDNEŠ,))
11.01.2012 - 13:19
Liška76: Kars: Doufám, že v paměti máš lepší pořádek než já:)Tedy že, tam nemáš takej brajgl jako já:)Pokud ano tož pojď se toulat pospolu:))Děkuji!
11.01.2012 - 13:07
Kars: Toulám se tebou :-)
11.01.2012 - 13:06
Kars: Chceš li být šťastná, jdi do lesa,
srdce tvé tam jistě zaplesá,
krásou tou, jak to moje
připrocházkou básní tvou
ST
11.01.2012 - 12:39
Liška76: WhiteSkull: Dobře se ti zdá, do údolíčka daleko tak utíkám sem:)))
11.01.2012 - 12:33
WhiteSkull: ...zajímavé ...spíše se mi zdá, že to údolí je zde ...v modru:) ...
11.01.2012 - 12:28
Liška76: Mbonita: Paulmatthiole: Děkuji:)
11.01.2012 - 12:25
Mbonita: mé místo srdcové se zove..Zalíbené:-)
11.01.2012 - 12:18
Paulmatthiole: V lese se chodí pohodově... v Praze jsem viděl horaly, jak po procházce Prahou padli a spali jako zabití... dlažba je prostě dlažba :-/
Lesní prostory mi jsou mnohem milejší :-)
11.01.2012 - 11:13
Liška76: Květka Š.: ano stárne a mění bohužel:)Dík:))
11.01.2012 - 11:12
Liška76: enigman: ty máš vždy připravenej plán a řešení:))
11.01.2012 - 11:12
Květka Š.: To víš že má...údolí mládí to stárne s námi...
11.01.2012 - 11:08
enigman: v horách je fajn...a když se neudržíš na špičkách...skutálíš se do údolí...
1 ... 152|153|154|155|156|157|158|159|160 ... 180

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku