Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
11.01.2012 - 10:43
Liška76: Mario de Janeiro: Díky:)
|
11.01.2012 - 10:31
Mario de Janeiro: Také, prakticky každý den, se vydávám za lesním bohatstvím, ovšem bez ypsilonu, jak mi velí jazykový cit. Promiň, že šťourám, jistě jsi se jen překlepla.
|
10.01.2012 - 19:24
Liška76: Špáďa: Chichi
|
10.01.2012 - 19:23
Liška76: Špáďa: Dík za adresu:)A za komenty:))
|
10.01.2012 - 19:23
Špáďa: To jako říkala maminka-liška své malé lištičce, aby tedy bylo jasno. Na to, z čeho mne podezříváš, máme zde přeci vzkazník...! {|;-)}
Krásný den!! |
10.01.2012 - 19:20
Liška76: To je pravda..nevoňavá, ale pravda:))
|
10.01.2012 - 19:19
Liška76: Špáďa: I ty jeden:))Dík.
|
10.01.2012 - 19:04
|
10.01.2012 - 18:55
Špáďa: Na vojně jsme říkali:
Neva smrádek, hlavně teplo! |
10.01.2012 - 18:50
|
10.01.2012 - 18:38
Liška76: radek oslov: Mnohokrát děkuji:))
|
10.01.2012 - 18:35
radek oslov: krásně napsané,i tak pochopené
|
10.01.2012 - 16:08
Liška76: kasparoza: Děkuju jen se divím, že zrovna tobě se nezaměnila písmenka L za K:)))
|
10.01.2012 - 16:05
kasparoza: :-))) a s předložkou to je dokonalé ..
|
10.01.2012 - 12:16
hloubavá: Co je doma - to se počítá! :-)
|
10.01.2012 - 12:15
hloubavá: To jsou mi konce.
|
10.01.2012 - 08:28
charibeja: Ta předložka se mi teda vůbec nelíbí. Jinak hezká básnička. :)
|
10.01.2012 - 01:42
|
10.01.2012 - 00:01
|
09.01.2012 - 23:51
zelená víla: opravdové..
|


