Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře k dílům uživatele :
11.01.2012 - 10:43
Liška76: Mario de Janeiro: Díky:)
11.01.2012 - 10:31
Mario de Janeiro: Také, prakticky každý den, se vydávám za lesním bohatstvím, ovšem bez ypsilonu, jak mi velí jazykový cit. Promiň, že šťourám, jistě jsi se jen překlepla.
10.01.2012 - 19:24
Liška76: Špáďa: Chichi
10.01.2012 - 19:23
Liška76: Špáďa: Dík za adresu:)A za komenty:))
10.01.2012 - 19:23
Špáďa: To jako říkala maminka-liška své malé lištičce, aby tedy bylo jasno. Na to, z čeho mne podezříváš, máme zde přeci vzkazník...! {|;-)}
Krásný den!!
10.01.2012 - 19:20
Liška76: To je pravda..nevoňavá, ale pravda:))
10.01.2012 - 19:19
Liška76: Špáďa: I ty jeden:))Dík.
10.01.2012 - 19:04
10.01.2012 - 18:55
Špáďa: Na vojně jsme říkali:
Neva smrádek, hlavně teplo!
10.01.2012 - 18:50
Špáďa: Hajej, dadej,
do snů padej,
uspím Tebe,
potom synka,
pak povozím Budulínka...
10.01.2012 - 18:38
Liška76: radek oslov: Mnohokrát děkuji:))
10.01.2012 - 18:35
radek oslov: krásně napsané,i tak pochopené
10.01.2012 - 16:08
Liška76: kasparoza: Děkuju jen se divím, že zrovna tobě se nezaměnila písmenka L za K:)))
10.01.2012 - 16:05
kasparoza: :-))) a s předložkou to je dokonalé ..
10.01.2012 - 12:16
hloubavá: Co je doma - to se počítá! :-)
10.01.2012 - 12:15
hloubavá: To jsou mi konce.
10.01.2012 - 08:28
charibeja: Ta předložka se mi teda vůbec nelíbí. Jinak hezká básnička. :)
10.01.2012 - 01:42
Špáďa: šuměnka:
zelená víla:
Řekly jste to za mě, dámy!
Milují tím, že v srdcích nám zůstanou.
10.01.2012 - 00:01
zelená víla: někdy tak
jindy jinak..

vždy ona..
vnímej..
09.01.2012 - 23:51
zelená víla: opravdové..
1 ... 153|154|155|156|157|158|159|160|161 ... 180

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku