Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
13.01.2012 - 12:04
Liška76: Kajuta: ..ano i zabít:(Dík že jsi se stavěl:)
|
13.01.2012 - 11:52
Kajuta: Oči mohou laskat hladit..se spřízněnou duší ladit..a nebo.. kuš.. (!).. bodat jako nůž.
|
13.01.2012 - 11:21
Liška76: severanka: Hmm třeba ty tvoje..ty se smějou na dálku:))Dík!
|
13.01.2012 - 11:16
severanka: ...když oči hladí
nejsou vždy hadí!:-) |
13.01.2012 - 09:45
Liška76: zenge: Myslím, že zrovna ty aspoň tři:))Dík , že jsi se stavil:))
|
13.01.2012 - 09:43
Liška76: Hybridka22: Postavíš ho na koleje a rozjedeš pak:)))Díky:)
|
12.01.2012 - 22:45
|
12.01.2012 - 20:52
|
12.01.2012 - 18:36
Liška76: Děkuji za krásný koment:))
|
12.01.2012 - 17:51
gabkin: Taky seru na asfaltky,
jenže dneska cestu polní, abys s lupou pohledal. On ty naše pole lány, nějakej blbec rozprodal. Zbavil se tak krátkozrace, i cest s bludným balvanem, který tam ční jenom proto, že podložen je pokladem. Takže zbývaj cesty lesní, kde však není živý tvor. Zvlášť když i ten poklad z lesa, právě ukrad harvestor. |
12.01.2012 - 06:59
Liška76: Bíša: radek oslov: Díky kluci.Ano je od srdce:))
|
11.01.2012 - 20:32
Bíša: St!*
|
11.01.2012 - 19:51
radek oslov: povedená,asi od srdce
|
11.01.2012 - 17:21
Liška76: Elisha: E.T.Jane: Holky děkuju:))))
|
11.01.2012 - 17:17
E.T.Jane: Beton zabil trávu
v chloru si teď na zahradě plavu a přitom si ani moc s tímhle děsem nelámu hlavu.. Moc se mi líbíííí |
11.01.2012 - 17:09
Elisha: Tak, ta se Ti povedla..
|
11.01.2012 - 17:06
Liška76: G.P.: Aspoń je kam se vracet:))Děkuji:)
|
11.01.2012 - 16:59
G.P.: Už před lety utekl jsem do vesničky za Prahou,
jenže brzy pochopil jsem - nevybral jsem tu pravou. Je to víska ušmudlaná, lesy kolem nenajdeš, údolí a kopce, stráně - v polabí si neškrtneš. Někdy hořce zalituji, Prahu jsem měl vážně rád, v duchu se zas vracím domů, na starobylý Vyšehrad... |
11.01.2012 - 16:16
Liška76: Psavec: Hmm to mé údolíčko také žel:(Děkuji za zastávku tady:))
|
11.01.2012 - 16:15
Liška76: severanka: Už se třesu ....závislá jsem na přednesu, ale musíš tajně:)))Dík za návštěvu:)
|


