Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře k dílům uživatele :
13.01.2012 - 12:04
Liška76: Kajuta: ..ano i zabít:(Dík že jsi se stavěl:)
13.01.2012 - 11:52
Kajuta: Oči mohou laskat hladit..se spřízněnou duší ladit..a nebo.. kuš.. (!).. bodat jako nůž.
13.01.2012 - 11:21
Liška76: severanka: Hmm třeba ty tvoje..ty se smějou na dálku:))Dík!
13.01.2012 - 11:16
severanka: ...když oči hladí
nejsou vždy hadí!:-)
13.01.2012 - 09:45
Liška76: zenge: Myslím, že zrovna ty aspoň tři:))Dík , že jsi se stavil:))
13.01.2012 - 09:43
Liška76: Hybridka22: Postavíš ho na koleje a rozjedeš pak:)))Díky:)
12.01.2012 - 22:45
Hybridka22: Krásná báseň:-)
Touha bují,
obávám se však,
co když vykolejí,
zrovna ten můj vlak?
12.01.2012 - 20:52
zenge: každý má v srdci své údolí mládí
...snad
ST
12.01.2012 - 18:36
Liška76: Děkuji za krásný koment:))
12.01.2012 - 17:51
gabkin: Taky seru na asfaltky,
jenže dneska cestu polní,
abys s lupou pohledal.
On ty naše pole lány,
nějakej blbec rozprodal.
Zbavil se tak krátkozrace,
i cest s bludným balvanem,
který tam ční jenom proto,
že podložen je pokladem.
Takže zbývaj cesty lesní,
kde však není živý tvor.
Zvlášť když i ten poklad z lesa,
právě ukrad harvestor.
12.01.2012 - 06:59
Liška76: Bíša: radek oslov: Díky kluci.Ano je od srdce:))
11.01.2012 - 20:32
Bíša: St!*
11.01.2012 - 19:51
radek oslov: povedená,asi od srdce
11.01.2012 - 17:21
Liška76: Elisha: E.T.Jane: Holky děkuju:))))
11.01.2012 - 17:17
E.T.Jane: Beton zabil trávu
v chloru si teď
na zahradě plavu
a přitom si ani moc
s tímhle děsem
nelámu hlavu..
Moc se mi líbíííí
11.01.2012 - 17:09
Elisha: Tak, ta se Ti povedla..
11.01.2012 - 17:06
Liška76: G.P.: Aspoń je kam se vracet:))Děkuji:)
11.01.2012 - 16:59
G.P.: Už před lety utekl jsem do vesničky za Prahou,
jenže brzy pochopil jsem - nevybral jsem tu pravou.
Je to víska ušmudlaná, lesy kolem nenajdeš,
údolí a kopce, stráně - v polabí si neškrtneš.
Někdy hořce zalituji, Prahu jsem měl vážně rád,
v duchu se zas vracím domů, na starobylý Vyšehrad...
11.01.2012 - 16:16
Liška76: Psavec: Hmm to mé údolíčko také žel:(Děkuji za zastávku tady:))
11.01.2012 - 16:15
Liška76: severanka: Už se třesu ....závislá jsem na přednesu, ale musíš tajně:)))Dík za návštěvu:)
1 ... 151|152|153|154|155|156|157|158|159 ... 180

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku