Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
13.01.2012 - 23:00
zelená víla: úžasný, úžasný, úžasný.. oči jsou brána do duše, brána k vidění i cítění.. když se pohledy potkají není cesta zpět, vzniká láska, přátelství, smutek, lítost, radost, vina i prázdno.. asi nikdy mi ten pocit nepřestane fascinovat
|
13.01.2012 - 21:26
Liška76: Kars: Jen doufám, že nejsi ras..chytáš lišku za ocas:)))Já vím že nejsi...kdyby se ti přetrhla páska dej vědět dovyprávím ti to osobně:))Dík za nyny komentík:))
|
13.01.2012 - 21:22
Kars: Jak v přímém přenosu, když tě čtu
již se těším, přehraju si tě v dnešním snu :-) |
13.01.2012 - 21:13
Liška76: Bíša: Děkuji:)
|
13.01.2012 - 20:34
Bíša: Velice krásné verše!***
|
13.01.2012 - 17:35
Liška76: zenge: Dokážu si to živě představit chichi:)Díky:)
|
13.01.2012 - 17:34
Liška76: Queer: Dík, že jsi nakoulkla:)
|
13.01.2012 - 17:33
Liška76: střelkyně1: Hybridka22: Děkuju holky za krásné komenty:)
|
13.01.2012 - 17:21
Queer: jůůů... :)
|
13.01.2012 - 17:06
zenge: ..já už toho vočima nahladil a hubou zažil:)
|
13.01.2012 - 16:33
střelkyně1: hezky popsaný Babilon stávajícího světa...
|
13.01.2012 - 16:28
střelkyně1: na vánoce jsem sledovala Babičku,kde bylo předvedeno i uhranutí očima až k zbláznění...:-)
|
13.01.2012 - 16:23
Hybridka22: Oči liščí nespatříme,
v jejích verších tiše sníme... |
13.01.2012 - 14:33
Liška76: enigman: Jéé a naučíš?Dík:))
|
13.01.2012 - 14:26
enigman: někdy je jimi i vidět...
|
13.01.2012 - 13:30
Liška76: Siorak: Píšu, že děkuji a křičím k zemiiiii:))
|
13.01.2012 - 13:25
Siorak: Bomba!
|
13.01.2012 - 12:48
Květka Š.: Takové zázraky...krása..♥..ST.
|
13.01.2012 - 12:31
Liška76: vodnar: Znáš to chichi:))Dík:)
|
13.01.2012 - 12:29
vodnar: oči hladí tam,kde ruce by chtěly
|


