Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
16.01.2012 - 10:30
enigman: copak na chalany spíš na ježky....
|
16.01.2012 - 10:13
Liška76: Mario de Janeiro: Kdyby na drink..mizera to byl..málem lišku o kožíšek připravil:)Dík za nyny komentík:)
|
16.01.2012 - 10:03
Mario de Janeiro: Pozval si tě na drink v triku
produkovat elektriku nebo snad chtěl by rád obdělat tvůj sad... |
16.01.2012 - 09:55
severanka: S tím zázvorem si to ještě rozmysli!V době chřipky....:-)
|
16.01.2012 - 08:14
Liška76: Mario de Janeiro: ttragelaf:Děkuju:))
|
15.01.2012 - 18:03
ttragelaf: ...já myslel, že i v denní místnosti
|
15.01.2012 - 17:40
|
15.01.2012 - 16:23
G.P.: Při jízdě na kolotoči,
valím na tě svoje oči. Pak vytáhneš z kapsy stovku... Mám si léčit bazedovku! |
15.01.2012 - 15:27
Liška76: Špáďa: Děkuju, budu se snažit:))
|
15.01.2012 - 15:26
Liška76: hloubavá: Děkuju:))
|
15.01.2012 - 13:15
hloubavá: Bez touhy láska není!
|
15.01.2012 - 07:48
labuť: Jojo, stejné zázraky, jako Tvoje báseňka - příjemno na duši :-)
|
14.01.2012 - 23:36
Špáďa: Pokud je odezva na týž podnět vždy stejná, jedná se o zákon akce a reakce. Ano, ten, co znáš nejen z fyziky.
Pokud je však odezva pokaždé jiná, jedná se zajisté o reakci ženy! A to si pamatuj, ať jeho touha poznávat neustává a jeho srdce dál pro Tebe buší a nevychládá. |
14.01.2012 - 20:36
hloubavá: Je to kouzelný!
|
14.01.2012 - 18:17
|
14.01.2012 - 08:38
Liška76: Psavec: Děkuju:))
|
14.01.2012 - 07:38
umělec2: Opravdu zdařilá.
|
13.01.2012 - 23:50
Psavec: Tohle je pecka.
|
13.01.2012 - 23:29
zelená víla: mám ráda les i hory, v těch místech ticha ráda nacházím ticho, v místech ruchu ráda nalézám ruch a také jsou místa , kde toužím po něčem a nacházím víc.. i to je mi milé.. a svět, svět toho víc, je v nás ne v penězích..
|
13.01.2012 - 23:03
Liška76: zelená víla: Opravdu hluboko dokážeš proniknout:)Děkuji:)
|


