Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
16.01.2012 - 15:07
blue: ..a utíkám pryč.. :)
|
16.01.2012 - 15:03
Liška76: Hybridka22: Budu zdatná jak ty kočka..vydrápu mu příště očka:))Dík, že jsi se stavila:))
|
16.01.2012 - 15:00
Hybridka22: Naraž zázvor na ebonit,
než stihne slzu uronit, přidej liščí chvat, ať se má proč bát:-) |
16.01.2012 - 14:06
Liška76: Maryje...: jo mizera jeden..ještě teď se mi ježí:))Díky:)
|
16.01.2012 - 14:05
Liška76: Maryje...: velká pravda:)Děkuji.
|
16.01.2012 - 14:03
|
16.01.2012 - 13:55
Maryje...: v očích najdeš mnohé.....ST.
|
16.01.2012 - 13:43
Liška76: Maryje...: Děkuji:)))
|
16.01.2012 - 13:42
Liška76: Siorak:Ježiš ty mi dáváš!!!Napotřetí přečtení..né tak to néni:(Taková prekérka...asi zalezu do nory:))
|
16.01.2012 - 13:41
Maryje...: ....i já ráda spaní na krbové předložce
s čumáčkem v ponožce :)) |
16.01.2012 - 13:38
Liška76: E.T.Jane: Brr ještěže na tohle jsem už stará:)Dík za nyny komentík:))
|
16.01.2012 - 13:36
|
16.01.2012 - 13:34
E.T.Jane: Taky tě mohl pozvat na trip
- což je řekněme drogový zážitek. To se radši "sjet" po zázvoru než jít v tripu do kytek. ** |
16.01.2012 - 12:53
Liška76: nejsembásník: labuť: Děvčata děkuji:))
|
16.01.2012 - 12:50
nejsembásník: ;-)
|
16.01.2012 - 12:06
labuť: :-))
|
16.01.2012 - 11:56
Liška76: Květka Š.: Ňo občas i třikrát:))Dík, že jsi se zastavila:))
|
16.01.2012 - 11:07
Květka Š.: Pokus vyšel...že by 2x?
|
16.01.2012 - 11:07
Květka Š.: Pokus vyšel...
|
16.01.2012 - 10:32
Liška76: enigman: mno ty taky píchaj..to je fakt..navíc maj blešky:))Dík!
|


