Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře k dílům uživatele :
16.01.2012 - 15:07
blue: ..a utíkám pryč.. :)
16.01.2012 - 15:03
Liška76: Hybridka22: Budu zdatná jak ty kočka..vydrápu mu příště očka:))Dík, že jsi se stavila:))
16.01.2012 - 15:00
Hybridka22: Naraž zázvor na ebonit,
než stihne slzu uronit,
přidej liščí chvat,
ať se má proč bát:-)
16.01.2012 - 14:06
Liška76: Maryje...: jo mizera jeden..ještě teď se mi ježí:))Díky:)
16.01.2012 - 14:05
Liška76: Maryje...: velká pravda:)Děkuji.
16.01.2012 - 14:03
Maryje...: ...asi ta tyč za ten zázvor nestála,co ?
fyzik jeden zlodějskej :)
hezká !
16.01.2012 - 13:55
Maryje...: v očích najdeš mnohé.....ST.
16.01.2012 - 13:43
Liška76: Maryje...: Děkuji:)))
16.01.2012 - 13:42
Liška76: Siorak:Ježiš ty mi dáváš!!!Napotřetí přečtení..né tak to néni:(Taková prekérka...asi zalezu do nory:))
16.01.2012 - 13:41
Maryje...: ....i já ráda spaní na krbové předložce
s čumáčkem v ponožce :))
16.01.2012 - 13:38
Liška76: E.T.Jane: Brr ještěže na tohle jsem už stará:)Dík za nyny komentík:))
16.01.2012 - 13:36
Siorak: Tak fyzik? :-))
Tyč s ebonitu
třena liščí ocasem?
Nesetkal se trik
trik s lišky ohlasem
16.01.2012 - 13:34
E.T.Jane: Taky tě mohl pozvat na trip
- což je řekněme
drogový zážitek.
To se radši "sjet" po zázvoru
než jít v tripu do kytek.
**
16.01.2012 - 12:53
Liška76: nejsembásník: labuť: Děvčata děkuji:))
16.01.2012 - 12:50
16.01.2012 - 12:06
labuť: :-))
16.01.2012 - 11:56
Liška76: Květka Š.: Ňo občas i třikrát:))Dík, že jsi se zastavila:))
16.01.2012 - 11:07
Květka Š.: Pokus vyšel...že by 2x?
16.01.2012 - 11:07
Květka Š.: Pokus vyšel...
16.01.2012 - 10:32
Liška76: enigman: mno ty taky píchaj..to je fakt..navíc maj blešky:))Dík!
1 ... 148|149|150|151|152|153|154|155|156 ... 180

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku