Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře k dílům uživatele :
17.01.2012 - 09:05
vodnar: v modrém obrázku svit slov z oblázku
17.01.2012 - 08:41
17.01.2012 - 08:40
17.01.2012 - 08:26
Liška76: jc senior: Lumpe jeden učitelskej..přišla tvoje hodina..ještě dlouho budeš plakat..liška jde tě proklínat:))Děkuju!Za nyny koment:)
17.01.2012 - 08:21
Kars: Ještě, žes mu nenalítla na tu tyč,
vzala do liščích a pryč :-)
ST
17.01.2012 - 08:15
Liška76: Špáďa: liška zase nebyla tak veliká kráva
alimenty bude cvakat bejček jménem Špáďa:)))Dík za koment..chrochtám smíchy!!!
16.01.2012 - 23:29
Špáďa: Jedouc liška po zázvoru,
zříc na břehu býka,
drze volá bosá z voru:
— „Neměl bys tak hýkat!“

— „Podívej se, jsem už mrzák,
slyšíš, jak mi vrzá?
Z ebonitu..., ...tady..., ...plzák.
Namaž mi ho drzá!“

Když pak liška za Třebíčí
tyčku krví zatře býčí,
volá nahlas časně zrána:
Hurá, hurá, nejsem panna!

Večer suší slzu trikem,
ví, že ji býk přelstil trikem.
Zmírá strachem z ebonitu,
nevsadila na bonitu.

— „Neplač moje holka milá,
to se někdy stává...
Bejk, to byl holt starej lišák,
a tys byla kráva.“
16.01.2012 - 20:45
jc senior: bez tyče a bez zázvoru
když jarem tře se ebonit
opustí zas liška noru
zdá se, že je celkem fit
potměšile čumák líčí
správné že zná praktiky
jak se blíží ku Třebíči
na hodinu fyziky
16.01.2012 - 19:35
Tomáš: ¨Souznění srdcí, duší a dvou bytostí
dokáže zázraky i v denní všednosti.¨
To je silná pravda, bohužel ji mnoho lidí málokdy denně praktikuje...
16.01.2012 - 19:28
Liška76: Tomáš: Tedyy díkes..toto je mnohem lepší, než ten můj pokus:)Díky.
16.01.2012 - 19:26
Tomáš: Běží liška k Táboru,
nese pytel zázvoru,
pak si to maže k Třebíči,
nese zázvor na tyči.
Fyzikovi uteče,
zázvor v noru zavleče.
Po zázvoru je jí teplo,
v noře má teď žhavé světlo.
Na zimu se jí to hodí,
žaludku to občas škodí...:-o))
16.01.2012 - 16:54
Liška76: Queer: :))Děkuju!
16.01.2012 - 16:54
Liška76: Elisha: Noo právě..nemám ustláno:))
16.01.2012 - 16:40
Queer: :)
16.01.2012 - 16:39
Elisha: Nevěř na triky, ani na fyziky, to byla možná jenom bouda na Lišku, jak si ustlat v jejím pelíšku.
16.01.2012 - 15:50
blue: tak tato se mi líbí moc :)
16.01.2012 - 15:24
blue: díky já raději ženy nežli dyky fyziky :))
16.01.2012 - 15:16
Liška76: hloubavá: Jsem potěšena:))Děkuji!
16.01.2012 - 15:12
hloubavá: Teda - ta je!
ST!
16.01.2012 - 15:11
Liška76: blue: Pokud zálusk na ocásek liščí máš:(..moc dobře, že utíkáš:))Dík.
1 ... 147|148|149|150|151|152|153|154|155 ... 180

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku