Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře k dílům uživatele :
17.01.2012 - 13:05
Liška76: Kett: Děkuju:))
17.01.2012 - 12:41
Kett: Jůů,ta je krásná,pohádková :-))
17.01.2012 - 12:37
enigman: jak zahřát vesmír...
17.01.2012 - 12:14
labuť: To musela být přímo spanilá jízda...
17.01.2012 - 11:50
Hybridka22: Liška76: Díky:-) Tak to bych pro jistotu neměla před spaním číst Kinga, aby pak místo lila nebyl zubejda;-)
17.01.2012 - 11:46
Liška76: Hybridka22: Jednoho ti v noci pošlu:))Dík
17.01.2012 - 11:41
Hybridka22: Kéž bych také potkala jednoho lila koníka...
co nadělám, nechám tu aspoň smajlíka :-)
17.01.2012 - 11:38
Liška76: G.P.: hmmm to jsou pak barvičky..to jsem znávala:))
17.01.2012 - 11:37
G.P.: Modrý kousek přímo z Tebe,
trochu jsem se ulekl,
modrou barvu u mne mívá
pouze pěkný monokl...
17.01.2012 - 11:35
Liška76: G.P.: Vrrrr, že ty jsi z oboru!Děkuji za návštěvu:)))
17.01.2012 - 11:32
G.P.: Sliboval Ti elektriku,
ale hnedka v zápětí
vystartoval po tvém triku
a tak vzniklo napětí :-)
17.01.2012 - 11:23
Květka Š.: Všechno lze prožít...
a krásně o tom píšeš.ST.☺♥☺.
17.01.2012 - 11:11
Liška76: Kapka: donne: Holky děkuju:)))
17.01.2012 - 11:08
donne: Příjemně mě naladila
v pohádce jsem chvíli byla.ST
17.01.2012 - 11:00
Liška76: Bíša: Děkuju, hlavně ty komenty...člověk někdy až brečí smíchem:))
17.01.2012 - 10:57
Bíša: Tak toto je suprové!!!*
17.01.2012 - 10:53
Kapka: Lahodná, nějak doST mě potěšila
17.01.2012 - 10:37
Bíša: STIP!*
17.01.2012 - 09:06
E.T.Jane: Hezká pohádka k dopolední kávě :)
17.01.2012 - 09:06
Liška76: vodnar: Děkuji za návštěvu:))
1 ... 146|147|148|149|150|151|152|153|154 ... 180

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku