Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
17.01.2012 - 13:05
Liška76: Kett: Děkuju:))
|
17.01.2012 - 12:41
Kett: Jůů,ta je krásná,pohádková :-))
|
17.01.2012 - 12:37
enigman: jak zahřát vesmír...
|
17.01.2012 - 12:14
labuť: To musela být přímo spanilá jízda...
|
17.01.2012 - 11:50
Hybridka22: Liška76: Díky:-) Tak to bych pro jistotu neměla před spaním číst Kinga, aby pak místo lila nebyl zubejda;-)
|
17.01.2012 - 11:46
Liška76: Hybridka22: Jednoho ti v noci pošlu:))Dík
|
17.01.2012 - 11:41
Hybridka22: Kéž bych také potkala jednoho lila koníka...
co nadělám, nechám tu aspoň smajlíka :-) |
17.01.2012 - 11:38
Liška76: G.P.: hmmm to jsou pak barvičky..to jsem znávala:))
|
17.01.2012 - 11:37
G.P.: Modrý kousek přímo z Tebe,
trochu jsem se ulekl, modrou barvu u mne mívá pouze pěkný monokl... |
17.01.2012 - 11:35
Liška76: G.P.: Vrrrr, že ty jsi z oboru!Děkuji za návštěvu:)))
|
17.01.2012 - 11:32
|
17.01.2012 - 11:23
Květka Š.: Všechno lze prožít...
a krásně o tom píšeš.ST.☺♥☺. |
17.01.2012 - 11:11
Liška76: Kapka: donne: Holky děkuju:)))
|
17.01.2012 - 11:08
donne: Příjemně mě naladila
v pohádce jsem chvíli byla.ST |
17.01.2012 - 11:00
Liška76: Bíša: Děkuju, hlavně ty komenty...člověk někdy až brečí smíchem:))
|
17.01.2012 - 10:57
Bíša: Tak toto je suprové!!!*
|
17.01.2012 - 10:53
Kapka: Lahodná, nějak doST mě potěšila
|
17.01.2012 - 10:37
Bíša: STIP!*
|
17.01.2012 - 09:06
E.T.Jane: Hezká pohádka k dopolední kávě :)
|
17.01.2012 - 09:06
Liška76: vodnar: Děkuji za návštěvu:))
|


