Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
26.01.2012 - 02:46
Houda: :-))) kde vy ženské berete tu stále neskutečně opakující se a tupou představu, že každý muž, který se vás jakkoliv soukromě dotkne, má ihned erectus ??? :-)))))))
Opak je spíše pravdou, protože onen muž, jeho mozek i jeho krevní oběh právě řeší daleko větší problémy... Tedy muž nepřemýšlí typem : "stojí mi a co dál" Jako spíše že : " když půjdu teď s ní, přijdu o celou diskotéku, nemůžu kámošům zavolat, bůhví jestli má doma kafe...a jestli jezdí od nich autobus...mám jet tak daleko, když mám bloklý řidičák...a Lojza má stejně větší mrdnu i bez toho, tak co bych se s tima silikonama, vlastně, rval... :-)) |
26.01.2012 - 02:30
Houda: Tak tohle je paráda !! tak takhle si já představuju básnické podání ve zkratce !!
Nádhera...ST |
26.01.2012 - 02:27
Houda: Tak já jsem spíše na rýmy a přehazování vedoucích sdělení...tohle se mi líbí...nevím proč, prostě líbí a basta !!:-))
Pěkně píšeš.. |
26.01.2012 - 02:23
Houda: Tak tohle jsem fakt nepochopil, ale první dvě třetiny jsou výborné....:-))
|
26.01.2012 - 02:22
Houda: Promiň, ale tohle je toporné...:-))
|
26.01.2012 - 02:20
Houda: :-))
|
26.01.2012 - 02:20
Houda: :-))))) toto je ukázka básnické zkratky vhodná do učebnic !!....nádhera !!
|
26.01.2012 - 02:17
Houda: Tahle mi připadne taková jednoduchá.....oddychová...
|
26.01.2012 - 02:15
Houda: Tak toto je opravdu upřímná zpověď...hezky napsáno...
|
25.01.2012 - 16:36
Liška76: James Libustka:Děkuji:)))
|
25.01.2012 - 16:35
James Libustka: ta je paradni ;)
|
25.01.2012 - 15:27
Liška76: hloubavá: a zase nekecá, zas má pravdu:))Děkuju za návštěvu:))
|
25.01.2012 - 15:24
|
25.01.2012 - 13:55
Liška76: WhiteSkull: pravdu máš:))Děkuju:)
|
25.01.2012 - 13:54
Liška76: WhiteSkull: vím, jen nevím co s tím:(Děkuju:))
|
25.01.2012 - 13:43
WhiteSkull: ...chybovat je lidské ...odpouštět však nutné ...bez odpustku by nebyla žádná víra ...
|
25.01.2012 - 13:40
WhiteSkull: ...no, optimistické dílko to není ...:) ...
|
25.01.2012 - 13:29
Liška76: vodnar: No jo..něco jsem zaslechla:))
|
25.01.2012 - 13:25
vodnar: i broučci,na stéblech rosy
o něhu zbylou prosí |
25.01.2012 - 09:00
Liška76: labuť: To tys mi ukázala cesty začátek:)Děkuji!
|


